Misafir
6,1392
5,3844
212,3
ÜYE GİRİŞİ

Beşi bir yerde mazbata

24 Haziran’da yapılan seçimde Manisa’dan seçilen Ak Parti’nin 5 milletvekili Murat Baybatur, Uğur Aydemir, İsmail Bilen, Semra Kaplan Kıvırcık ve Mehmet Ali Özkan mazbatalarını aldı.

Beşi bir yerde mazbata

24 Haziran’da yapılan seçimde Manisa’dan seçilen Ak Parti’nin 5 milletvekili Murat Baybatur, Uğur Aydemir, İsmail Bilen, Semra Kaplan Kıvırcık ve  Mehmet Ali Özkan mazbatalarını aldı.

MUZAFFER KİRT

24 Haziran’da yapılan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel seçimlerinin ardından Manisa’dan seçilen milletvekilleri mazbatalarını alıyor. AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, AK Parti Manisa Milletvekilleri Uğur Aydemir, İsmail Bilen, Semra Kaplan Kıvırcık, Mehmet Ali Özkan mazbatalarını aldı. Manisa Adalet Sarayı Konferans Salonunda düzenlenen mazbata törenine AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ve partililer katıldı. AK Parti Manisa Milletvekillerine mazbatalarını İl Seçim Kurulu Başkanı Hakim Ramazan Uçak ve Adalet Komisyonu Başkanı Şahap Mutlu takdim etti.

’MANİSA’YI KUCAKLADIK’

AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, burada yaptığı açıklamada, 24 Haziran seçimlerinin AK Parti teşkilatı için, Manisa için, tüm Türkiye için hayırlı olmasını diledi. Mersinli, “Gerçekten birbirinden değerli 10 milletvekili adayımız, ilçe başkanlarımız, belediye başkanlarımız, her zaman söylediğimiz gibi gençlik ve kadın kolları çok iyi çalıştık. Manisa’yı kucakladık. Manisa’da gereken desteği verdi. 24 Haziran seçimlerinde olduğu gibi bundan sonraki seçimlerde de durmak yok yola devam ediyoruz. Manisa hizmetkarı milletvekili arkadaşlarımıza da başarılar diliyoruz. Her zaman yanlarındayız ve arkasındayız” dedi.

BAŞARI TEŞKİLATIN

AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, elde edilen başarının teşkilatın başarısı olduğunu kaydederek, bunun böyle bilinmesini istedi. AK Parti’nin Manisa’da 5 milletvekili çıkardığını ifade eden Baybatur, “Manisa’da birçok mücadeleye rağmen çok şükür bir kayıp kaçak yaşanmadı. 5 milletvekili çıkardık. Daha 2 gün önce yurt dışındaydık. Bosna Hersek’ten kardeşlerimizin selamı var. İnanın onların Türkiye’deki seçimleri bizden daha fazla, daha yakın takip ettiklerini bir kez daha orada gördün. Dua ediyorlar. Türkiye’nin daha güçlü olmasının kendileri için ne kadar gurur vesilesi olduğunu ifade ettiler. Başarınızdan dolayı, desteğinden dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. inşallah bundan sonraki süreçte durmayacağız, çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu. Konuşmaların ardından hep birlikte Adalet Sarayı girişinde toplu fotoğraf çektirdiler.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim