Misafir
5,9652
5,2792
224,71
ÜYE GİRİŞİ

“Her şey sahada belli olur”

Manisa Büyükşehir Belediyespor teknik direktörü Levent Devrim, kırmızı grupla ilgili yaptığı değerlendirmede, “önemli olan futbolun doğruları yapmak” dedi ve ekledi.

Manisa Büyükşehir Belediyespor teknik direktörü Levent Devrim, kırmızı grupla ilgili yaptığı değerlendirmede, “önemli olan futbolun doğruları yapmak” dedi ve ekledi.

 

“Her şey sahada belli olur”

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta Bandırmaspor, Bugsaş Spor A.Ş., Darıca Gençlerbirliği, Etimesgut Belediyespor, Fatih Karagümrük A.Ş., Fethiyespor, Kahramanmaraşspor A.Ş., Kırklarelispor, Konya Anadolu Selçukspor, Menemen Belediyespor, Pendikspor, Sivas Belediyespor, Şanlıurfaspor, Tarsus İdman Yurdu, Tokatspor, Tuzlaspor A.Ş., Zonguldak Kömürspor ile eşleşen Manisa Büyükşehir Belediyespor, şampiyonluk hedefine ulaşmak istiyor. Bir şampiyonluk daha yaşamanın hayallerini kuran Teknik Direktör Levent Devrim, yaptığı değerlendirmede, grupta rakibin ne yaptığı değil kendilerinin yaptıklarının önemine vurgu yaptı.

“TAKIM OLMAK ÇOK ÖNEMLİ”

Grubun hayırlı olmasını dileyen Devrim, “Bu işin kolayı zoru yok. Ben bir şeyler belli olmadan konuşan bir hoca değilimdir. Her şey sahada belli olur. Transfer yapmak, bütçenizin yüksek olması, şartlarınızın çok iyi olması sizi bir yere getirmiyor. Takım olmak çok önemli. Takımlar üzerinden değerlendirme yapacak olursak, diğer grupta biraz daha yatırım yapan, bu işe daha çok para harcayan, 1. Lig için planı ve programı olan takım sayısı daha fazla. Bizim grupta ise kağıt üzerinde biz varız. Urfa, Bandırma, Menemen, Sivas Belediye var. Bu liglerde her zaman sürprizler olmuştur. Biz gruba bakmıyoruz. Kimin olduğu önemli değil. Diğer grupta da olsak aynı şeyi söyleyecektik. Önemli olan futbolun doğrularını yapmak” diye konuştu.

“KADRO İSKELETİMİZ VE FELSEFEMİZ AVANTAJ”

Geldikleri günden bu yana bir futbol felsefesi oturtmayı planladıklarını, bunda da iyi bir mesafe aldıklarını kaydeden Devrim, “Kadro iskeletimiz var. Bir sistemimiz var, felsefemiz var. Bu bizim için bir avantaj. Nokta transferler yaptık. Kendi takımlarında oynamış, sistemli takımların oyuncularına gittik. 2’si stoper, 2’de önde olmak üzere 4 tane daha transfer yapmayı planlıyoruz. Kampa tüm transferleri bitirmiş şekilde gitmek istiyoruz” dedi.

“HAVAYA GİRERSEK BU İŞ OLMAZ”

Teknik Patron Devrim, yere sağlam basarak, şampiyon olmak istediklerinin altını çizerek, “Herkes şampiyon olmak ister. Biz geldiğimiz günden beri felsefemizi ortaya koymaya çalıştık. Bir altyapı ortaya koymaya çalıştık. Temeli sağlam yapmak istedik. Transfer politikamızla, oyun felsefemizle dışardan bakıldığında ‘Bu kulüpte bir futbol aklı var, bu takımın bir oyun şekli var’ dedirtmeye çalıştık. Bu doğrultuda iyi mesafe aldık. Kulübün şampiyonluk hedefi var. Çok çalışacağız. İşimiz çok zor. Hedef takımı olmaya başladık. Herkes bize farklı gözle bakmaya başladı. Ülke genelinde bizimle alakalı gruptan çıkacağımızla ilgili yapılan yorumların yapılması güzel. Bu, kulübümüzün geldiği noktayı gösteriyor. Biz o yorumlar üzerinde kendi konsantrasyonumuzu bozarsak, ‘biz bu işi götürürüz’ diye bir havaya girersek, bu olmaz. Ayağımızın yere sağlam basması lazım ama kendimize de güvenmemiz lazım. Hiç havaya girmeden yolumuza devam etmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim