Misafir
5,9652
5,2792
224,71
ÜYE GİRİŞİ

TARZAN İÇ TRANSFERDE SESSİZ

TARZAN İÇ TRANSFERDE SESSİZ

 

Manisaspor’da “İÇ” belirsizlik

 

MUSTAFA TATLI

Makukula sorununu çözen Grandmedical Manisaspor, iç transferde büyük sessizlik yaşıyor. Genç oyunculardan Alper Önal Ankaragücü’ne, Kağan Miray Bağış Giresunspor’a, Asım Hamzaçebi de İstanbulspor’a giderken, Kaptan Hüseyin Tok, Akın Açık, Uğur Pamuk, Timur Karagülmez ve Abdülkadir Korkut’la henüz somut anlamda görüşme yapılamaması, soru işaretlerine neden oluyor.

OYUNCULARIN TALİPLERİ VAR

Hüseyin Tok, Akın Açık, Uğur Pamuk, Timur Karagülmez ve Abdülkadir Korkut’a bazı tekliflerin olduğu ancak bu oyuncuların Manisaspor’daki gelişmelerin somutlaşmasını beklediği öğrenildi. Yönetim, 6.5 milyon TL’yi bulan transfer yasağını kaldırmanın yollarını ararken, bu oyuncularla henüz somut bir temas kurmadı. Teknik Direktör Erkan Aslan da en azından iç transfer sorunun çözülmesini umutla bekliyor.

Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim