Misafir
5,9652
5,2792
224,71
ÜYE GİRİŞİ

‘Bu mazbata Manisa halkınındır’

24 Haziran'da yapılan 27'nci Dönem Milletvekili seçimlerinde İYİ Parti’den milletvekili seçilen Tamer Akkal, mazbatasını aldı. Akkal, mazbatanın kendisine değil Manisa halkına ait olduğunu söyledi.

 ‘Bu mazbata Manisa halkınındır’

24 Haziran'da yapılan 27'nci Dönem Milletvekili seçimlerinde İYİ Parti’den milletvekili seçilen Tamer Akkal, mazbatasını aldı. Akkal, mazbatanın kendisine değil Manisa halkına ait olduğunu söyledi.

 

24 Haziran'da yapılan 27'nci Dönem Milletvekili seçimlerinde İYİ Parti’den milletvekili seçilen Tamer Akkal, mazbatasını aldı. Manisa Adliyesi'nde düzenlenen mazbata törenine İl Seçim Kurulu Başkanı Hakim Ramazan Uçak ve Adalet Komisyonu Başkanı Şahap Mutlu, İYİ Parti Manisa İl Başkanı Ümit Akdağ ile partililer katıldı.

‘BU MAZBATA MANİSA HALKININDIR’

 İYİ Parti Manisa Milletvekili Tamer Akkal gerçekleştirilen seçimlerin Manisa’ya ve ülkeye hayırlar getirmesini dileyerek, seçim çalışmalarında kendisine destek veren herkese teşekkür etti. Akkal mazbata töreni öncesi  yaptığı açıklamada, "Teslim aldığım bu mazbata ve milletvekilliği Tamer Akkal’ın değildir. Bu milletvekilliği mazbatası Manisa halkınındır,  çünkü ben Manisalılara söz vermiştim, Manisa’nın hizmetkarı ve Manisalıların emrinde olacağımı söylemiştim. Çünkü onlar bana inandılar, güvendiler ve beni seçerek meclise yolladılar.  '

MANİSALILARA SÖZ VERDİ

Makam sevdası olmadığını belirten Akkal, sözlerini şöyle tamamladı; "İYİ Parti inşallah daha çok çalışarak önümüzdeki yerel ve daha sonraki genel seçimlerde hak ettiği başarıyı alacaktır, bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Ülkemizin, Cumhuriyetimizin, Manisa’mızın bekası için mecliste var gücümle çalışacağıma milletimin huzurunda söz veriyorum.  Konuşmaların ardından İl Seçim Kurulu Başkanı Ramazan Uçak, Milletvekili Tamer Akkal’a mazbatasını teslim etti. HABER MERKEZİ
 

 

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim