Misafir
6,1722
5,4152
212,94
ÜYE GİRİŞİ

Hedef yerel seçim

MHP Manisa Teşkilatı, 24 Haziran seçimlerini değerlendirdiği toplantıda, oylarda yaşanan düşüşü ele alarak, önümüzdeki yerel seçimlerde belediye sayısını arttırmak için istişare yaptı.

Hedef yerel seçim

MHP Manisa Teşkilatı, 24 Haziran seçimlerini değerlendirdiği toplantıda, oylarda yaşanan düşüşü ele alarak, önümüzdeki yerel seçimlerde belediye sayısını arttırmak için istişare yaptı.

MUZAFFER KİRT

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manisa İl Başkanı Erkan Öztürk başkanlığında ilçe başkanlarının katılımıyla 24 Haziran’da gerçekleşen cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleriyle ilgili toplantı yapıldı. Toplantıda ilçe başkanları ilçelerinde elde edilen sonuçlarla ilgili faaliyetler raporlarını sundu.  yerel seçimlerde başarılı olmak için yapılması gerekenler ele alındı.

ORTAK AKIL HAKİM OLACAK

MHP Manisa İl Başkanı Erkan Öztürk, seçim sonuçlarını değerlendirmek için ilçe başkanlarıyla bir araya geldiklerini aktardı. Öztürk, “Bundan sonraki süreci ortak akılla idare ettirme noktasında beraber istişarelerimizi yapıyoruz. Bundan sonraki süreç için ne yapabiliriz, nerede eksikliklerimiz var. Kendimize öz eleştirimizi yapıyoruz. İlçe başkanlarımız istediğimiz faaliyet raporlarını getirdi. Süreçle ilgili kendi bölgelerindeki sıkıntıları, nerelerde eksiklikler var, bunlarla ilgili değerlendirmelerimizi yapıp, önümüzdeki yerel seçime Allah’ın izniyle belediyelerimizin sayısını artıraraktan daha da güçlü bir Milliyetçi Hareket Partisi olarak Manisa’ya hep beraber üç hilalli mührü vuracağız” dedi. 

YÜZDE 11,36 OYLA MECLİSE BİR VEKİL GÖNDERDİ

24 Haziran seçimlerine AK Parti ile birlikte Cumhur ittifakı adıyla giren MHP, Manisa’da kesin olmayan sonuçlara göre yüzde 11,36 oyla meclise bir milletvekili gönderdi. 2014’te yapılan yerel seçimlerde MHP, başta Manisa Büyükşehir Belediyesi olmak üzere Turgutlu, Salihli, Kula, Selendi, Sarıgöl ve Alaşehir belediyelerini kazanmıştı.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim