Misafir
5,9652
5,2792
224,71
ÜYE GİRİŞİ

Hedef yerel seçim

MHP Manisa Teşkilatı, 24 Haziran seçimlerini değerlendirdiği toplantıda, oylarda yaşanan düşüşü ele alarak, önümüzdeki yerel seçimlerde belediye sayısını arttırmak için istişare yaptı.

Hedef yerel seçim

MHP Manisa Teşkilatı, 24 Haziran seçimlerini değerlendirdiği toplantıda, oylarda yaşanan düşüşü ele alarak, önümüzdeki yerel seçimlerde belediye sayısını arttırmak için istişare yaptı.

MUZAFFER KİRT

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manisa İl Başkanı Erkan Öztürk başkanlığında ilçe başkanlarının katılımıyla 24 Haziran’da gerçekleşen cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleriyle ilgili toplantı yapıldı. Toplantıda ilçe başkanları ilçelerinde elde edilen sonuçlarla ilgili faaliyetler raporlarını sundu.  yerel seçimlerde başarılı olmak için yapılması gerekenler ele alındı.

ORTAK AKIL HAKİM OLACAK

MHP Manisa İl Başkanı Erkan Öztürk, seçim sonuçlarını değerlendirmek için ilçe başkanlarıyla bir araya geldiklerini aktardı. Öztürk, “Bundan sonraki süreci ortak akılla idare ettirme noktasında beraber istişarelerimizi yapıyoruz. Bundan sonraki süreç için ne yapabiliriz, nerede eksikliklerimiz var. Kendimize öz eleştirimizi yapıyoruz. İlçe başkanlarımız istediğimiz faaliyet raporlarını getirdi. Süreçle ilgili kendi bölgelerindeki sıkıntıları, nerelerde eksiklikler var, bunlarla ilgili değerlendirmelerimizi yapıp, önümüzdeki yerel seçime Allah’ın izniyle belediyelerimizin sayısını artıraraktan daha da güçlü bir Milliyetçi Hareket Partisi olarak Manisa’ya hep beraber üç hilalli mührü vuracağız” dedi. 

YÜZDE 11,36 OYLA MECLİSE BİR VEKİL GÖNDERDİ

24 Haziran seçimlerine AK Parti ile birlikte Cumhur ittifakı adıyla giren MHP, Manisa’da kesin olmayan sonuçlara göre yüzde 11,36 oyla meclise bir milletvekili gönderdi. 2014’te yapılan yerel seçimlerde MHP, başta Manisa Büyükşehir Belediyesi olmak üzere Turgutlu, Salihli, Kula, Selendi, Sarıgöl ve Alaşehir belediyelerini kazanmıştı.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim