Misafir
5,9652
5,2792
224,71
ÜYE GİRİŞİ

YENİ DÖNEM

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinin resmi olmayan sonuçlarına göre Manisa 10 milletvekili çıkardı. Ak Parti, CHP ve MHP vekil sayısını korurken, İYİ Parti 1 vekil çıkardı.

YENİ DÖNEM

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili  seçimlerinin resmi olmayan sonuçlarına göre Manisa 10 milletvekili çıkardı. Ak Parti, CHP ve MHP vekil sayısını korurken, İYİ Parti 1 vekil çıkardı. 

MUZAFFER KİRT

24 Haziran seçimleri tamamlandı.  Yeni hükümet sisteminin ilk cumhurbaşkanının oylandığı 24 Haziran seçimlerinde resmi olmayan sonuçlara göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeniden cumhurbaşkanı seçilirken, AK Parti seçimin lideri oldu. Manisa’da Cumhurbaşkanı Erdoğan yüzde 48,65 ile birinci olurken, AK Parti ve MHP’nin yer aldığı, BBP’nin dışarıdan destek verdiği cumhur ittifakı ise yüzde 51,30 aldı. CHP, İyi Parti ve Saadet Partisi’nin yer aldığı Millet ittifakı yüzde 39,10 HDP yüzde 6,69 oy aldı.  Manisa Milletvekili Genel Seçiminde sandıkların yüzde 96’dan fazlası açıldı. Resmi olmayan sonuçlara göre partilerin meclise gitmeye hak kazanan milletvekilleri şu isimlerden oluştu: Ak Parti: 2-Murat Baybatur, 2-Uğur Aydemir 3-İsmail Bilen 4-Semra Kaplan Kıvırcık 5.Mehmet Ali Özkan. CHP: 1- Özgür Özel 2-Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu 3-Bekir Başevirgen. MHP:Erkan Akçay. İYİ Parti:Tamer Akkal.

5 YENİ İSİM MECLİSTE

Seçim sonuçlarına göre  Manisa’da 5 yeni isim meclise gitmeye hak kazandı. Manisa Ak Parti’den Semra Kaplan Kıvırcık, Mehmet Ali Özkan, CHP’den Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, Bekir Başevirgen, İYİ Parti’den ise Tamer Akkal meclise gitmeye hak kazanan milletvekili oldu.

 

 

 

 

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim