Misafir
6,0412
5,329
226,83
ÜYE GİRİŞİ

Manisa futboluna yakışan iş birliği!..

Manisaspor yönetimi, altyapıda örnek çalışmalara imza atan Murat Germen Futbol Akademi ile iş birliği yapmaya hazırlanıyor.

 

 

Altyapıda

Manisaspor-Murat Germen

birlikteliği!

 

Manisa futboluna

yakışan iş birliği!..

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Grandmedical Manisaspor, altyapının lokomotif kulüplerinden Murat Germen Futbol Akademi ile ortak hareket ederek, geleceğin yıldızlarını bünyesine katmanın planlarını yapıyor. Kurulduğu yıldan bu yana uzman eğitici kadrosuyla önemli işlere imza atan ve birçok başarı elde eden Murat Germen’i bünyesine katmak isteyen Siyah-Beyazlı yönetim, bu hedef doğrultusunda görüşmelerine başladı. Kulüp Başkanı Bülent Baygeldi, Murat Germenspor Başkanı Fatih Yıldız’la görüşerek, altyapıda güç birliği yapmak istediklerini iletti. Teknik Direktör Erkan Aslan da Murat Germen Futbol Akademi Genel Koordinatörü Alper Dirik ile bir araya gelerek, konuyla ilgili düşüncelerini aktardı. Yapılan ilk görüşmelerin olumlu geçtiği kaydedilirken, yönetimlerin birkaç görüşme daha yaparak, dev birlikteliği imzaya dökmeleri bekleniyor. Öte yandan Murat Germen’e tesis desteği sağlayan Yunusemre Belediyesi’nin de Manisaspor’a altyapı desteğine hazır olduğu, Yunusemre Belediyespor Başkanı Arif Alkan ve yönetiminin de olası birlikteliğe sıcak baktığı kaydedildi.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim