Misafir
6,1249
5,3878
211,79
ÜYE GİRİŞİ

Daha ne kadar seyredeceksiniz?

FIFA Disiplin Kurulu’nun toplantısına 8 gün kaldı. Koskoca şehir, Makukula sorunu yüzünden göz göre göre 3. Lig’e düşüyor.

 

DAHA NE KADAR

SEYREDECEKSİNİZ?

 

Ligde tutamadınız,

hiç değilse yaşatın!

 

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Grandmedical Manisaspor, Makukula sorununu henüz çözmüş değil. 29 Haziran’da yapılacak FIFA Disiplin Kurulu toplantısında büyük ihtimalle küme düşürülecek olan Siyah-Beyazlılar, eski oyuncusunun avukatı ve menajeri ile henüz net bir anlaşma sağlayamadı. Sunulan teklife yanaşmayan Makukula’nın rakamlarda yeni bir pürüz daha çıkarttığı öğrenildi.

HERKES AYRI TELDEN

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Manisa Büyükşehir Belediyespor’u şampiyon yapacağım. Manisaspor’u bu hale kimler getirdiyse onlar düzeltsin” derken, Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi de “Yunusemre Belediyespor’u şampiyon yapacağım” diyor. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ise “Belediye binası bile olmayan bir belediyeyiz. Bütçemiz yok” diyor. AK Parti Manisa Milletvekilleri Murat Baybatur, Uğur Aydemir, Selçuk Özdağ, Recai Berber, İsmail Bilen, CHP Manisa Milletvekilleri Özgür Özel, Mazlum Nurlu, Tur Yıldız Biçer, MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay ile tüm partilerin vekil adayları 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimine odaklanmış durumda.

5 DAKİKADA ÇÖZÜLECEK MESELE

Bilindiği gibi aralık ayında Manisaspor’u ligde tutma adına bir araya gelen vekiller ile belediye başkanları, somut bir çözüm üretemeyince Tarzan’ı 2. Lig’e yollamışlardı. Şimdi Manisaspor’u çok daha büyük bir tehlike beklerken, lige başlamadan doğrudan 3. Lig’e düşürülme ihtimali var. Şehirde 5 dakika içinde çözülmesi muhtemel sorunlara olan duyarsızlıklar, taraftarları son derece üzüyor. Başta büyükşehir belediyesi olmak üzere ilçe belediyelerinin spora ve sporcuya ayırdıkları kaynaklar oluşturulabiliyorken, vekillerin Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Spor Toto kanalı ile çözebileceği kaynaklar diyaloglarla oluşturulabiliyorken, Manisaspor gibi Türk futboluna önemli futbolcuları kazandırmış bir markanın göz göre göre düşürülmesine göz yumulması, şehirde tepkilere neden oluyor. Sorunun çözülmesini umutla bekleyen Manisasporlu taraftarlar, “Ligde tutamadınız, hiç değilse yaşatın!” diyerek tepkilerini dile getiriyorlar.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim