Misafir
6,0412
5,329
226,83
ÜYE GİRİŞİ

Manisa'nın çocuğu "feda" deyip imzaladı!

Grandmedical Manisaspor, Siyah-Beyazlı kulübün formasını giymiş, yardımcı antrenörlüğünü yapmış, genç teknik adam Erkan Aslan ile para pulun konuşulmadığı sözleşmeye imza attı.

 

 

MANİSA’NIN ÇOCUĞU

“FEDA” DEYİP

İMZALADI!

 

 

Erkan Aslan dönemi resmen başladı

 

 

Grandmedical Manisaspor, Teknik Direktör Erkan Aslan ile sözleşme imzaladı. 19 Mayıs Stadı’nda gerçekleştirilen imza törenine Kulüp Başkanı Bülent Baygeldi ile birlikte yönetim kurulu üyeleri ve taraftarlar katıldı.
Bu sezon TFF 2. Lig’de mücadele edecek olan Manisaspor, geçmiş dönemde kulübün formasını giyen ve yardımcı antrenörlük görevlerinde de bulunan Teknik Direktör Erkan Aslan ile sözleşme imzaladı. İmza törenine Kulüp Başkanı Bülent Baygeldi, 2. Başkan Yunus Emre Şahin, Asbaşkan Mustafa Pekçetin ile birlikte Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan Ertekin, Murat Emgener ve Muhsin Seven katıldı. İmza töreninde konuşan Kulüp Başkanı Bülent Baygeldi Teknik Direktör Erkan Aslan’ın Manisa’nın çocuğu olduğunu hatırlatarak, “Hocamıza güveniyoruz. Aramızda para ile ilgili bir konu asla geçmedi. Kendisi taraftarımızın da sevdiği bir isim. Umudumuz tabiki iyi yerlere gelmek. Bundan dolayı kayıtsız şartsız teklifimizi kabul etti. Manisa’nın çocuklarına bu fırsatlar verilmesi gerekiyordu. Yönetim kuruluyla görüştük. Dışardan bir hocadansa Manisa’nın bir çocuğu olsun dedik. Bu krizi yönetilebilecek bir isim olarak Erkan Aslan isminde karar kıldık. Kendisiyle görüşme yaptık. Öncelikle  ‘benim bir kulübüm var ve sözleşmem devam ediyor’ dedi. Yunusemre Belediyespor Başkanı Arif Alkan’a gittik. O da kayıtsız şartsız ‘Manisaspor hepimizin önündedir’ dedi. Yunusemre Belediyesi ailesine teşekkür ederiz. Bize zorluk çıkarmadan ‘hayırlı olsun’ dediler. Erkan hocamızla şartlarımızı konuştuk. Şapkamızı çıkarıp önümüze koyduk. Sağ olsun hocam bizi kırmadı. İkiletmedi bile. Şartları yönetebilecek karakterde bir arkadaşımız. Bizi yormadı, kendisine teşekkür ediyorum. İki taraf içinde hayırlı olsun” dedi.
“BU TAKIM AMATÖRDE BİLE OLSA GÖREVE HAZIRIZ”
Kulüp Başkanı Baygeldi’nin ardından konuşan Teknik Direktör Erkan Aslan ise Manisaspor’un her kategorisinde forma giydiğinin altını çizerek, “Burada şampiyonluklar yaşadım. Antrenörlük hayatımda da alt yapısında, üst yapısında görev aldım. Düşmeyi kalkmayı yaşadık. Başkanım bizi aradı dedi ki ‘hocam bir taş var elini sokar mısın’ Manisaspor söz konusu olursa durumu hiç önemli değil.  Bu takım amatörde bile olsa bu göreve hazırız. Bizim parayla pulla işimiz yok. Bu bayrağı yere düşürmemek için bir birliktelik yaptık. Şu anda kulüp içerisinde birlik beraberlik yeniden oluşuyor. Bunu kullanıp Manisaspor’u hak ettiği yere getireceğiz” ifadelerini kullandı.
“TRANSFER YASAĞI KALKACAK”
Kulüp Başkanı Baygeldi ile birlikte takımın oluşturulmamı noktasında çalışma yürüttüklerini dile getiren Aslan, “Oyuncuların çoğuyla görüştüm. Hepsi bize yardımcı olmaktan yana. Benim kulüp ile anlaşmamı ve resmiyet kazanmasını bekliyorlardı. Yasak listesinde olan tüm futbolcular Manisaspor sevdalısı. Hepsi ellerinden geleni yapacaklarının sözünü verdiler. Bundan sonra başkanmızla somut adımlar atarak transfer yasağını kaldırmak için elimizden geleni yapacağız” şeklinde konuştu.  
“TAKIM 9 TEMMUZ’DA TOPLANACAK”
Futbol takımını 9 Temmuz’da toplamayı planladıklarını ifade eden Teknik Direktör Aslan, “Bu süreç belki bir iki gün sarkabilir. Ancak bizim planladığımız tarih 9 Temmuz” diye konuştu. Öte yandan Teknik Direktörümüz Erkan Aslan’ın yardımcılıklarını Özgür Polat, Veysel Aturgil, Egemen Babaç ve Mert Yüksel yapacak.
“KAMP BOLU YADA DA AFYON’DA” 
Kamp dönemiyle ilgili konuşan Kulüp Başkanı Bülent Baygeldi, gönüllerinden kamp yeri olarak Spil Dağı geçtiğini belirterek, “Türkiye’nin üçüncü yüksek dağı Spil Dağı’mız var ancak tesis yok. Bizim maç yapmamız gerekiyor. Buraya belediyelerimiz ile birlikte ortak proje üreterek bir tesis kazandırabiliriz. Dışardaki takımlarda buraya çekilebilir. Yeni sezon öncesinde kampı Bolu veya Afyonkarahisar’da yapmayı planlıyoruz. Takımların bol olduğu bir yerde olmamız gerekiyor. Önümüzdeki günlerde bununda çalışmasını yapacağız” şeklinde konuştu.
“MAKUKULA KONUSUNDA SIKINTI YOK”
İmza töreninde basın mensuplarının Makukula ile ilgili sorularını da cevaplayan Kulüp Başkanı Baygeldi, “Makukula konusu ile ilgili Emre Hasgör başkanımız bizzat ilgileniyor. Biz tüm tekliflerimizi yaptık. Onlar bir teklif sundu. Şu anda olumsuz bir şey yok. Bu konuda iyi bir sonuç alacağımıza inanıyoruz” dedi. Tarık Almış Spor Tesisleri’nin de bakıma alındığını sözlerine ekleyen Baygeldi, “Şu anda taraftar arkadaşlarımızın da içinde olduğu bir grup orada çalışıyor. Eksiklikleri tamamlıyoruz. Tesisi tamamen yeniliyoruz. Sağ olsun Yunusemre Belediyesi’nin de bize bu konuda önemli destekleri oldu. Önümüzdeki günlerde altyapı tesislerini de baştan sona yenileyeceğiz” dedi.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim