Misafir
6,0407
5,3315
227,09
ÜYE GİRİŞİ

Duman'ın bileti kesildi!

Grandmedical Manisaspor yönetimi, altyapıda uzun yıllar görev yapan Naci Duman ile yeni sezonda çalışmama kararı aldı.

 

Duman’ın bileti kesildi!

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

TFF 2. Lig’de mücadele edecek olan ve altyapıda büyük değişime gitmeye hazırlanan Grandmedical Manisaspor, hem Abdullah Mergen hem de Gökay Budak dönemlerinde görev yapan, Budak döneminde altyapı genel koordinatörlüğüne getirilen antrenör Naci Duman ile yollarını ayırma kararı aldı. Yeni yönetimin aldığı kararda, altyapının içler acısı hâlinin etken olduğu kaydedilirken, alt yaş kategorilerinde görev yapan tüm antrenörlerle de yolların ayrıldığı öğrenildi.

YEPYENİ BİR EKİP YAPILACAK

Teknik direktör Erkan Aslan ile sözleşme imzalayan Siyah-Beyazlılar, Aslan’ın bilgisi dahilinde yepyeni bir altyapı ekibi oluşturacak. Başkan Bülent Baygeldi, herkesin gıpta ile bakacağı bir altyapı sistemini kuracaklarını söyleyerek, “Altyapı, kulüplerde olmazsa olmaz olan önemli bir faktördür. Bizim gibi mali durumu sıkıntılı kulüpler için ise çok daha önemlidir. Bu kulüp artık kendi cevherlerini ortaya çıkarıp, futbolcu fabrikası olmalıdır. Yeni bir yapılanmaya gidiyoruz. Uzman eğitimci kadromuzla halkımıza iyi bir futbol ortamı hazırlamayı planlıyoruz. Tesis konusunda da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şu unutulmasın. Manisaspor halkın takımıdır. Her şey güzel olacak” diye konuştu.

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim