Misafir
6,0412
5,329
226,83
ÜYE GİRİŞİ

Manisaspor'da mahalle toplantıları başladı

MANİSASPOR'DA MAHALLE TOPLANTILARI BAŞLADI

Grandmedical Manisaspor'da yeni sezondaki en önemli hedeflerden biri de halkı tribünlere çekmek. Bu hedef doğrultusunda proje üretmek isteyen Siyah-Beyazlılar, mahalle toplantılarına start verdi. Başkan Bülent Baygeldi ve ekibi, Manisaspor'a destek veren semtlerin başında gelen Nurlupınar'da ilk toplantısını gerçekleştirdi. Başkan Baygeldi, mahalle temsilcileriyle bir araya gelerek, yeni sezonda yapılması planlanan projelerle ilgili istişarelerde bulundu. Toplantıların her mahalleye yönelik haftada bir yapılacağı kaydedildi.

ALTYAPIDA VELİLERLE DE TOPLANTI YAPILDI

Başkan Baygeldi ayrıca altyapıda oynayan sporcuların velileriyle bir araya gelerek, istişarelerde bulundu. Öte yandan Manisaspor'da çim bakımı ve tesis tadilatı ile ilgili çalışmaların tam gaz devam ettiği bildirildi.

Mustafa Tatlı

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim