Misafir
6,0412
5,329
226,83
ÜYE GİRİŞİ

Manisaspor'un yeni hocası belli oldu!

Manisaspor’un yeni hocası Erkan Aslan

 

MUSTAFA TATLI

Grandmedical Manisaspor’da yeni hoca Erkan Aslan oldu. Birçok adayı masaya yatıran Siyah-Beyazlılar, genç teknik adamla prensip anlaşmasına vardı. Yunusemre Belediyespor’dan gerekli onayı alan Aslan’ın kendisine sunulan teklifi kabul ettiği kaydedildi.

MAKUKULA SORUNU ÇÖZÜLÜRSE İMZALAR ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA ATILACAK

Başkan Bülent Baygeldi ve ekibinin göreve getirmek istediği Manisalı hocanın, şimdiden yeni sezon planlamasına başladığı, transfer yasağının yanı sıra iç ve dış transfer çalışmalarına başladığı öğrenildi. Taraflar arasında tüm şartlarda anlaşma sağlanırken, resmi imzaların, Makukula sorunun çözülmesi halinde önümüzdeki haftaya atılabileceği kaydedildi. 2015-2016 sezonunda 2. Lig şampiyonluğunda Taner Taşkın’ın yardımcılığını yapan ve şu anda transfer yasağı koyan oyuncuların büyük bir bölümü ile çalışan Erkan Aslan, Somaspor ve Yunusemre Belediyespor’da teknik direktörlük yapmıştı. Uzun yıllar Manisaspor’da futbol oynayan Aslan, kaptanlık pazubandını da takmıştı.

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim