Misafir
6,1206
5,3829
211,79
ÜYE GİRİŞİ

Yamanoğulları en mutlu güne hazırlanıyor

Yamanoğulları’ndan Hüdaverdi Yaman’ın oğlu Cafer Yaman, 24 Haziran Pazar günü Nazmiye Yılmaz ile Muradiye Sosyal Tesisler Havuz Başı düğün salonunda dünyaevine girecek.

 

Yamanoğulları en mutlu güne hazırlanıyor

Yamanoğulları’ndan Hüdaverdi Yaman’ın oğlu Cafer Yaman,  24 Haziran Pazar günü  Nazmiye Yılmaz ile Muradiye Sosyal Tesisler Havuz Başı düğün salonunda dünyaevine girecek.

 

Manisa’nın tanınmış ailelerinden Hüdaverdi Yaman’ın oğlu Yaman Filo Kiralama’nın kurucusu Cafer Yaman, Nazmiye Yılmaz ile 24 Haziran pazar akşamı Muradiye Sosyal Tesisler Havuz Başı düğün salonunda dünyaevine girecek. Damadın ailesi Emine- Hüdaverdi Yaman çifti ile gelinin ailesi Meral – Fikret Yılmaz çifti,  dostlarını en güzel şekilde ağırlayacak olmanın heyecanını yaşıyor.

TÜM SEVENLERE DAVET

Damadın babası Hüdaverdi Yaman, çocuklarının mürüvveti ve arasındaki bağın güçlü olacağına inandığını, iki ailenin birbiri ile akraba olmasının bu bağı daha da güçleneceğini belirtti. Yaman ailesi büyüğü Hüdaverdi Yaman, oğlunun mürüvvetini görecek olmanın heyecanıyla ”Merhum babamın adı Cafer Yaman (Değirmenci), ilk mürüvveti tadacağım oğlum Cafer Yaman’ın  bu güzel günün anlamı benim için paha biçilemez” dedi.

Yamanoğulları’nın kurucusu ve Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi’nden emekli Çavuş Hüdaverdi Yaman, çocuklarının ilk düğünlerini yapacak olmanın büyük heyecanını yaşarken, tüm sevenlerini de bu mutlu güne davet etti.HABER MERKEZİ

 

 

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim