Misafir
6,0412
5,329
226,83
ÜYE GİRİŞİ

Yamanoğulları en mutlu güne hazırlanıyor

Yamanoğulları’ndan Hüdaverdi Yaman’ın oğlu Cafer Yaman, 24 Haziran Pazar günü Nazmiye Yılmaz ile Muradiye Sosyal Tesisler Havuz Başı düğün salonunda dünyaevine girecek.

 

Yamanoğulları en mutlu güne hazırlanıyor

Yamanoğulları’ndan Hüdaverdi Yaman’ın oğlu Cafer Yaman,  24 Haziran Pazar günü  Nazmiye Yılmaz ile Muradiye Sosyal Tesisler Havuz Başı düğün salonunda dünyaevine girecek.

 

Manisa’nın tanınmış ailelerinden Hüdaverdi Yaman’ın oğlu Yaman Filo Kiralama’nın kurucusu Cafer Yaman, Nazmiye Yılmaz ile 24 Haziran pazar akşamı Muradiye Sosyal Tesisler Havuz Başı düğün salonunda dünyaevine girecek. Damadın ailesi Emine- Hüdaverdi Yaman çifti ile gelinin ailesi Meral – Fikret Yılmaz çifti,  dostlarını en güzel şekilde ağırlayacak olmanın heyecanını yaşıyor.

TÜM SEVENLERE DAVET

Damadın babası Hüdaverdi Yaman, çocuklarının mürüvveti ve arasındaki bağın güçlü olacağına inandığını, iki ailenin birbiri ile akraba olmasının bu bağı daha da güçleneceğini belirtti. Yaman ailesi büyüğü Hüdaverdi Yaman, oğlunun mürüvvetini görecek olmanın heyecanıyla ”Merhum babamın adı Cafer Yaman (Değirmenci), ilk mürüvveti tadacağım oğlum Cafer Yaman’ın  bu güzel günün anlamı benim için paha biçilemez” dedi.

Yamanoğulları’nın kurucusu ve Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi’nden emekli Çavuş Hüdaverdi Yaman, çocuklarının ilk düğünlerini yapacak olmanın büyük heyecanını yaşarken, tüm sevenlerini de bu mutlu güne davet etti.HABER MERKEZİ

 

 

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim