Misafir
6,1249
5,3878
211,79
ÜYE GİRİŞİ

Bu adam şakaya gelmez!

FIFA Disiplin Kurulu’nun Makukula ile muhakkak anlaşılması yönünde verdiği süre bugün doluyor ama taraftarların merakla beklediği o müjdeli haber henüz gelmiş değil.

 

BU ADAM

ŞAKAYA GELMEZ!

 

BUGÜN SON GÜN!

Makukula

ilk teklifi kabul etmedi

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Grandmedical Manisaspor’da ana gündem yine Makukula. FIFA’nın son uyarısının ardından küme düşürülüp düşürülmeyeceği ile ilgili camiada gergin bekleyiş sürüyor. FIFA Disiplin Kurulu, Manisaspor’a gönderdiği yazıda 18 Haziran’a kadar anlaşılması gerektiğinin altını çizip, aksi durumda 29 Haziran’da yapılacak toplantıda Siyah-Beyazlılar’ı 3. Lig’e yollayacağının sinyalini vermişti.

10-15 BİN EURO TEKLİF EDİLİNCE, OLUMSUZ GÖRÜŞ BİLDİRDİ

Manisaspor’dan faizlerle birlikte yaklaşık 1 milyon 900 bin euro civarında alacağı bulunan Ariza Makukuka ile görüşmelere başlanmıştı. Yeni yönetimin Makukula’nın avukatı Alexis’e ilk etapta 10-15 bin euroluk teklif ettiği ancak bu teklifin kabul edilmediği öne sürülüyor.

TARAFTARLARDAN BELEDİYE BAŞKANLARINA DESTEK ÇAĞRISI

Kaynak sorunu yaşayan Siyah-Beyazlı yönetim, şehrin desteğini bekliyor. Müjdeli haberin artık bir an önce gelmesini umut eden taraftarlar da bu sorunun şehrin sorunu olduğunu belirterek, büyükşehir ve ilçe belediye başkanlarının konuya somut adımla yaklaşmalarını istedi. Hummalı bir çalışma içerisine giren yönetimin, bugün bir kez daha şartları zorlayacağı kaydedildi.

12 PUANIMIZIN SİLİNMESİNE NEDEN OLMUŞTU

Manisaspor, Makukula sorunu nedeniyle geçen sezon 12 puanını kaybetmişti. Tarzan’ın geçen sezon küme düşmesinde en büyük rolü oynayan Makukula’nın şimdiki hedefinde Manisaspor’un lige çıkarılmadan doğrudan 3. Lig’e düşürülmesi var.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim