Misafir
6,0412
5,329
226,83
ÜYE GİRİŞİ

Manisaspor'dan Makukula'ya teklif

MANİSASPOR'DAN MAKUKULA'YA TEKLİF

Grandmedical Manisaspor'da Makukula borcunun yapılandırılması için girişimler başladı. Faizleriyle birlikte Siyah-Beyazlılar'dan 1.9 milyon euro alacağı bulunan ve alacağını tahsil edemediği gerekçesiyle geçen sezon 12 puanın silinmesinde büyük rol oynayan Makukula'ya bir miktar para teklif edildi.

EMRE HASGÖR İLGİLENİYOR

Başkan Bülent Baygeldi ve ekibinin, konunun çözümü için kulüp eski başkanı ve denetleme kurulu üyesi Emre Hasgör'e tam yetki verdiği kaydedildi. Hasgör'ün, Makukula'nın avukatı Alexis Rutman'la görüşmelere başladığı, ilk etapta bir miktar para teklif ettiği, Rutman'ın düşünmek icin süre istediği kaydedildi. Manisaspor, sunduğu teklife dönüş bekliyor. FIFA Disiplin Kurulu, Manisaspor'a gönderdiği yazıda 18 Haziran'a anlaşılması gerektiğini, aksi taktirde 29 Haziran'daki toplantıda küme düşürülüp düşürülmeyeceğinin karara bağlanacağını bildirmişti. 
Mustafa Tatlı

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim