Misafir
6,0297
5,3152
227,81
ÜYE GİRİŞİ

Manisaspor’un malzemeleri inşaatta!

Manisaspor’un malzemeleri inşaatta

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Grandmedical Manisaspor’un geçtiğimiz ay düzenlediği vefa gecesi öncesinde Manolya Meydanı’na kurduğu standın kaldırılmasının ardından şok bir detay ortaya çıktı. Kulübün bazı ürünlerinin havuz yanında bulunan bir inşaata bırakıldığı kaydedildi. Manisaspor tribünlerinin tanınan isimlerinden Dursun Karagülle, bu tablonun, Manisaspor’a gönül veren biri olarak kendisini çok üzdüğünü söyledi.

“HİÇ YAKIŞMIYOR”

Manisaspor ürünlerinin inşaatta toz duman içerisinde yer aldığını belirten Karagülle, “Yıllardır bu takımın peşinden koşmuş bir taraftarım. Bu şehrin tanıtımına büyük katkılar sağlamış olan kulübümüzün malzemelerinin inşaatta kaderine terk edilmesine gönlüm razı değil. Hiç yakışmıyor. Manisaspor forması kutsaldır. Malzemeler uzun süredir burada ve pislik içinde. Malzemelerin en azından 19 Mayıs Stadyumu Store mağazasına götürülmesi veya da bu takıma gönül vermiş taraftarlara hediye edilmesi gerekir. Göreve başlayan yeni yönetimimizden bu konuya da çözüm bulmasını talep ediyorum” dedi.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim