Misafir
6,0412
5,329
226,83
ÜYE GİRİŞİ

Manisaspor'un altın kafasına Büyükşehir kancası

Defans hattını güçlendirmek isteyen Manisa Büyükşehir Belediyespor, Manisaspor’da attığı kritik gollerle alkış alan Erman Bulucu’yu kadrosuna katmak istiyor.

 

Altın Kafa’ya

Büyükşehir kancası

 

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

TFF 2. Lig’in şampiyon adaylarından Manisa Büyükşehir Belediyespor, stopere takviye yapmak için girişimlerini hızlandırdı. Mehmet Kuruoğlu ile yollarını ayıran Yeşil-Beyazlılar, bu bölgeye çok önemli bir ismi dahil etmeye hazırlanıyor. Bu sezon Büyükşehir Belediye Erzurumspor ile Süper Lig sevinci yaşayan Erman’ı gözüne kestiren Manisa Büyükşehir Belediyespor, rakamsal konularda anlaşma sağlanması halinde bu transferi her an bitirebilir.

MANİSASPOR’U HEM ŞAMPİYON YAPTI HEM DE LİGDE TUTTU

Spor Toto 1. Lig’in yeni ekipleri Afjet Afyonspor ve Hatayspor’un da kıskacında olan Erman Bulucu’ya çok sayıda kulüpten teklif yağıyor. Başarılı stoper, 2015-2016 sezonunda Manisaspor’u 2. Lig’e taşıyan isimlerin başında gelirken, bir sonraki sezon da 1. Lig’de attığı çok kritik kafa golleriyle Siyah-Beyazlılar’ın ligde kalmasında rol oynamıştı.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim