Misafir
6,5879
5,784
261,31
ÜYE GİRİŞİ

Manisaspor altyapı tesisleri kapatıldı!

Grandmedical Manisaspor’da başkan Baygeldi, göreve hızlı başladı, tesisin içler acısı hali karşısında bu kararı aldı.

 

MANİSASPOR ALTYAPI TESİSLERİ KAPATILDI!

 

Grandmedical Manisaspor’un yeni başkanı Bülent Baygeldi, profesyonel a takımın yer aldığı Tarık Almış Spor Tesisleri’nde bir dizi incelemelerde bulunmuştu. Kurmayları ile birlikte bu kez de altyapı tesislerini inceleyen Baygeldi, vaziyetin a takım tesislerinden daha kötü olduğunu gözlemleyince, tesisi kapatma kararı aldı.

“BEN OLSAM ÇOCUĞUMU BU ALTYAPIYA GÖNDERMEM!”

Tesis çimleri iyice sararıp, topraklaşmaya giderken, mutfakta, toplantı odalarında, yatakhanelerdeki düzensiz manzara ise yürekleri sızlattı. Tesiste odalardaki ışıkların dahi açık unutulması, Manisaspor’un neden bu halde olduğunun bir kanıtıydı. İnceleme esnasında altyapı genel koordinatörü Naci Duman’ı telefonla arayarak, bilgi alan Başkan Bülent Baygeldi, “Ben olsam çocuğumu bu altyapıya göndermem. Burada kalan çocuklar, pislikten hasta olabilir. Yazıktır, günahtır. Burada futbol oynanmasına nasıl izin veriyorsunuz?” dedi. Her şeyi tolere edebileceğini ancak söz konusu çocuklar olduğu zaman çok hassas olduğunu kaydeden Baygeldi, “Bu çocuklar hepimizin. Onlara iyi bir ortamda futbol oynatamıyorsak, burada ne işimiz var?” diye konuştu.

VELİLERLE BİR ARAYA GELECEK

Baygeldi, kimsenin tesiste kalmamasının altını çizerek, tesisin elden geçirilmesi için gerekli talimatları verdi. Altyapıdaki tüm hocalarla yolları ayırmayı planlayan Baygeldi, altyapı çalışmalarının a takım tesislerinde yapılmasını kaydetti. Baygeldi, önümüzdeki günlerde sporcu velileriyle de bir araya gelip, neler yapılması gerektiği ile ilgili istişarelerde bulunacak.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim