Misafir
6,082
5,3557
214,74
ÜYE GİRİŞİ

Manisaspor altyapı tesisleri kapatıldı!

Grandmedical Manisaspor’da başkan Baygeldi, göreve hızlı başladı, tesisin içler acısı hali karşısında bu kararı aldı.

 

MANİSASPOR ALTYAPI TESİSLERİ KAPATILDI!

 

Grandmedical Manisaspor’un yeni başkanı Bülent Baygeldi, profesyonel a takımın yer aldığı Tarık Almış Spor Tesisleri’nde bir dizi incelemelerde bulunmuştu. Kurmayları ile birlikte bu kez de altyapı tesislerini inceleyen Baygeldi, vaziyetin a takım tesislerinden daha kötü olduğunu gözlemleyince, tesisi kapatma kararı aldı.

“BEN OLSAM ÇOCUĞUMU BU ALTYAPIYA GÖNDERMEM!”

Tesis çimleri iyice sararıp, topraklaşmaya giderken, mutfakta, toplantı odalarında, yatakhanelerdeki düzensiz manzara ise yürekleri sızlattı. Tesiste odalardaki ışıkların dahi açık unutulması, Manisaspor’un neden bu halde olduğunun bir kanıtıydı. İnceleme esnasında altyapı genel koordinatörü Naci Duman’ı telefonla arayarak, bilgi alan Başkan Bülent Baygeldi, “Ben olsam çocuğumu bu altyapıya göndermem. Burada kalan çocuklar, pislikten hasta olabilir. Yazıktır, günahtır. Burada futbol oynanmasına nasıl izin veriyorsunuz?” dedi. Her şeyi tolere edebileceğini ancak söz konusu çocuklar olduğu zaman çok hassas olduğunu kaydeden Baygeldi, “Bu çocuklar hepimizin. Onlara iyi bir ortamda futbol oynatamıyorsak, burada ne işimiz var?” diye konuştu.

VELİLERLE BİR ARAYA GELECEK

Baygeldi, kimsenin tesiste kalmamasının altını çizerek, tesisin elden geçirilmesi için gerekli talimatları verdi. Altyapıdaki tüm hocalarla yolları ayırmayı planlayan Baygeldi, altyapı çalışmalarının a takım tesislerinde yapılmasını kaydetti. Baygeldi, önümüzdeki günlerde sporcu velileriyle de bir araya gelip, neler yapılması gerektiği ile ilgili istişarelerde bulunacak.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim