Misafir
6,4044
5,707
257,32
ÜYE GİRİŞİ

Manisaspor’da ‘elektrik kesintisi’ sürprizi

Pazar günü yeni yönetimini belirleyen Grandmedical Manisaspor’da, Budak döneminden kalan borçtan ötürü 19 Mayıs Stadyumu elektriklerinin kesildiği öğrenildi.

 

DAKİKA 1 GOL 1

Yeni yönetime

elektrik şoku!

 

Manisaspor’da

‘elektrik kesintisi’

sürprizi

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Grandmedical Manisaspor’da sorunlara bir yenisi daha eklendi. Geçtiğimiz pazar günü yapılan olağan kongrede mevcut başkan Gökay Budak’a 192-190 üstünlük kuran Bülent Baygeldi yönetimi, güne elektrik kesintisi şokuyla başladı.

BORCUN ÖDENMESİ İÇİN GİRİŞİMLERE BAŞLADILAR

Manisaspor’un Budak yönetimi döneminden kalan borçlardan dolayı 19 Mayıs Stadyumu’ndaki elektriklerinin kesildiği ileri sürülüyor. Elektrik firmasına 26 bin TL civarı borcu bulunduğu öne sürülen Manisaspor’da, bu borcun ödenmesi için girişimler başlatıldı. Baygeldi yönetimi, mevcut sorunların çözümü için düğmeye bastı.

ELEKTRİK VE DOĞALGAZA 24 BİN TL ÖDENDİĞİ AÇIKLANMIŞTI

Bilindiği gibi şubat ayında göreve gelen eski başkan Gökay Budak, haziran kongresinden birkaç gün önce 19 Mayıs Stadyumu önüne astığı pankartta, elektrik ve doğalgaz giderine 24 bin TL ödendiğini açıklamıştı. Ancak kongre sonrasındaki tablo, Baygeldi yönetimini şoka uğrattı.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim