Misafir
6,5347
5,837
253,01
ÜYE GİRİŞİ

Dursun Ali Yıldız’ın isyanı!

Dursun Ali Yıldız’ın isyanı!

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

AK Parti eski il başkanı, eski il genel meclisi başkanı Dursun Ali Yıldız, Manisaspor'un olağan kongresinde üyelikten atıldığını öğrenince büyük şok yaşadı. Kongre salonunun dışında Gökay Budak'la yoğun bir tartışma yaşayan Yıldız, "Manisaspor'a maddi manevi destekler veren biriyim. Ama üyelik listesinde adım yok. Şubat ayındaki son kongrede oy kullanmışken, neye dayanarak, beni üyelikten atıyorsunuz?" diye sordu. Budak da Yıldız'a, "Sizin Manisaspor sevginizi biliyoruz. Şahsınızla sorunumuz yok. Kimseyi üyelikten atmadık. Aksine üye yaptık. Son kongrede üye listesine şifayen adınız yazılmış olabilir. Bir yanlışlık olmuş" dedi.

SOSYAL MEDYADAN DA TEPKİ GÖSTERDİ

Yıldız, kongreden ayrıldıktan sonra sosyal medya hesabından da tepkisini dile getirdi. Yıldız, paylaşımında, "Manisaspor'u icralardan kurtarmış ve Manisaspor'a yeni parayla bir milyon, eski parayla bir trilyona yakın para aktarmış biri olarak delegelikten çıkarıldım ve ben bugünkü kongrede oy kullanamadım. Manisalı böyle bir zihniyete destek vermez, böyle bir anlayışı affetmez söyleyeyim" diye yazdı.

BAYGELDİ’NİN DİVAN KURULU BAŞKAN ADAYI İKEN…

Dursun Ali Yıldız’ın, kongreden bir gece önce Bülent Baygeldi listesinden divan kurulu başkan adayı olarak gösterileceği iddiaları nedeniyle üyelikten atıldığı öne sürülüyor. Son günde yaşanan bu gelişmeyle divan başkanlığına İsmail Aydın’ın getirildiği kaydedildi.

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim