Misafir
6,5395
5,8426
252,35
ÜYE GİRİŞİ

Artık Manisaspor kazansın!

Toplam 816 üyesi bulunan Grandmedical Manisaspor, pazar günü yeni başkanını seçecek.

 

ARTIK MANİSASPOR

KAZANSIN!

 

KADER KONGRESİ

 

MUSTAFA TATLI

Grandmedical Manisaspor, tarihinin en kritik virajında. Borç batağında olan ve kısa süre içerisinde önlem alamazsa küme düşme tehlikesiyle bile karşı karşıya kalan Siyah-Beyazlılar, pazar günü saat 14:00’te Esnaf Kefalet Salonu’nda yapılacak kongrede, geleceği açısından son derece önemli adımlar atmış olacak.

3 ADAYIN YARIŞMASI BEKLENİYOR

Mevcut başkan Gökay Budak’ın yanı sıra Yunus Emre Şahin’le güçlerini birleştirmesi beklenen Bülent Baygeldi ve bazı işadamlarından destek aldığını iddia eden Ahmet Çavuş’un kongrede yarışması bekleniyor. Manisaspor’u önümüzdeki hafta içinde oldukça yoğun bir tempo bekliyor.  FIFA Disiplin Kurulu, Makukula dosyası nedeniyle Siyah-Beyazlılar’a 18 Haziran’a kadar süre vermişti. Yeni yönetim, Manisaspor’un acil sorunlarını çözecek adımları atmak zorunda.

MEVCUT YÖNETİM İBRA OLACAK MI?

Toplam 816 üyesi bulunan Manisaspor’da mevcut yönetimin mali yönden ibra edilip edilmeyeceği de taraftarların merak konusu oldu. Bilindiği gibi önceki dönem başkanı Abdullah Mergen ve ekibi, ibra edilmemişti.

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim