Misafir
6,0488
5,3225
219,78
ÜYE GİRİŞİ

Vergide dev soru işareti!

Grandmedical Manisaspor’da yönetimin, “310 bin TL ödedik” açıklamasına rağmen vergi yapılandırma tehlikesinin devam ettiği iddia ediliyor.

 

VERGİDE DEV

SORU İŞARETİ!

 

Vergideki tehlike geçmedi mi?

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Grandmedical Manisaspor'da mevcut yönetim, geçtiğimiz gün kulüp resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, 310 bin TL vergi borcunun ödendiğinin altını çizip, yapılandırmanın bozulmadığını açıklamıştı. Yönetimin bu açıklaması taraftarların yüreklerine su serperken, söz konusu açıklamanın ardından ortaya atılan bomba iddia, vergideki soru işaretlerini tekrar alevlendirdi.

DİLEKÇE YAZILMIŞ

İddiaya göre, Manisaspor'un Abdullah Mergen döneminden ödenen vergi borçlarında fazla paralar ödediğinin tespit edildiği, mevcut yönetimin de ödenen bu fazla paranın bu yılki taksitlendirmelere aktarılması adına vergi dairesi başkanlığına dilekçe yazdığı öne sürüldü. Bu dilekçeye vergi dairesinden olumlu cevap verilirse, Manisaspor'un yapılandırması bozulmayacak. Aksi takdirde olumsuz yanıt gelirse, yapılandırmanın kesin olarak bozulacağı iddia edildi. Manisaspor'un, yapılandırmanın bozulması halinde, 7-8 milyon TL'yi bulması beklenen olası maddi külfet tehlikesinin hâlâ daha devam ettiği ileri sürüldü. Yönetimden söz konusu iddialarla ilgili kamuoyuna daha detaylı ve belgeli açıklamalar yapması bekleniyor.

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim