Misafir
6,5395
5,8426
252,35
ÜYE GİRİŞİ

Vergide dev soru işareti!

Grandmedical Manisaspor’da yönetimin, “310 bin TL ödedik” açıklamasına rağmen vergi yapılandırma tehlikesinin devam ettiği iddia ediliyor.

 

VERGİDE DEV

SORU İŞARETİ!

 

Vergideki tehlike geçmedi mi?

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Grandmedical Manisaspor'da mevcut yönetim, geçtiğimiz gün kulüp resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, 310 bin TL vergi borcunun ödendiğinin altını çizip, yapılandırmanın bozulmadığını açıklamıştı. Yönetimin bu açıklaması taraftarların yüreklerine su serperken, söz konusu açıklamanın ardından ortaya atılan bomba iddia, vergideki soru işaretlerini tekrar alevlendirdi.

DİLEKÇE YAZILMIŞ

İddiaya göre, Manisaspor'un Abdullah Mergen döneminden ödenen vergi borçlarında fazla paralar ödediğinin tespit edildiği, mevcut yönetimin de ödenen bu fazla paranın bu yılki taksitlendirmelere aktarılması adına vergi dairesi başkanlığına dilekçe yazdığı öne sürüldü. Bu dilekçeye vergi dairesinden olumlu cevap verilirse, Manisaspor'un yapılandırması bozulmayacak. Aksi takdirde olumsuz yanıt gelirse, yapılandırmanın kesin olarak bozulacağı iddia edildi. Manisaspor'un, yapılandırmanın bozulması halinde, 7-8 milyon TL'yi bulması beklenen olası maddi külfet tehlikesinin hâlâ daha devam ettiği ileri sürüldü. Yönetimden söz konusu iddialarla ilgili kamuoyuna daha detaylı ve belgeli açıklamalar yapması bekleniyor.

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim