Misafir
6,641
5,9182
253,95
ÜYE GİRİŞİ

Yunusemre’de hedef yeniden BAL!

BAL’dan düşen Mavi-Beyazlılar, Süper Amatör’de şampiyonluk hedefiyle yeni sezon çalışmalarına başladı.

 

Yunusemre’de hedef yeniden BAL!

 

MUSTAFA TATLI

Tarihinde ilk kez mücadele ettiği Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’den düşerek, büyük hayal kırıklığı yaşayan Yunusemre Belediyespor, yeni sezonda mücadele edeceği Süper Amatör Lig’de hedefini şampiyonluk olarak belirledi. Mavi-Beyazlılar, tekrar Bölgesel Amatör Lig’e çıkmanın hesaplarını yapmaya başladı.

ERKAN ASLAN İLE DEVAM

Mavi-Beyazlılar, teknik direktör Erkan Aslan’la yola devam kararı alırken, iç ve dış transfer çalışmalarına başladı. Yunusemre Belediyespor, iç transferde Muhammet Kardaş, Gökay Tunç, Serhat Cengiz, Birol Yiğit, Şahin Karaca ve Emre Ülkü ile anlaşırken, dış transferde eski futbolcuları Burak Yıldız, Bayram Hasçelik’in yanı sıra Manisaspor altyapısıdan yetişen BAL tecrübesi olan kaleci Eren Abadanç ve defans oyuncusu Semih Saltık ile anlaşmaya vardı.

 

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim