Misafir
4,5832
3,8826
107.717
159,5071
ÜYE GİRİŞİ

Fatih Erbakan yeni parti kuruyor

Manisa'da, Erbakan Vakfı'nın düzenlediği iftar yemeğine katılan vakfın başkanı Fatih Erbakan, kuracakları yeni partinin büyük kongresini Eylül'de yapıp, Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlere girmeyi hedeflediklerini söyledi.

Fatih Erbakan yeni parti kuruyor

Manisa'da, Erbakan Vakfı'nın düzenlediği iftar yemeğine katılan vakfın başkanı Fatih Erbakan, kuracakları yeni partinin büyük kongresini Eylül'de yapıp, Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlere girmeyi hedeflediklerini söyledi. 

MUZAFFER KİRT

Manisa’da Erbakan Vakfı tarafından iftar yemeği düzenlendi. Yemeğe Erbakan Vakfı Başkanı Fatih Erbakan, vakfın il ve ilçe yöneticileri, AK Partili Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, oda ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile vatandaşlar katıldı. İftar yemeğinin ardından konuşan Erbakan Vakfı Başkanı Fatih Erbakan, zor zamanlarda milli görüşçülerin vazgeçmediğini söyleyerek, İslam’ın cihat dini olduğunu ifade etti. Fatih Erbakan, “ Ülkemizin bu sıkıntıları karşısında bu davanın aslına uygun şekilde gerçekleşmesi için gereken resmi adımları bir an önce atmak zorundayız. Erbakan hocamızın çizgisini devam ettirmek için gerekli adımları atmak mecburiyetindeyiz. Adalet, refah, huzur ve barış, insan hakları, izzet ve onur sağlamak için Erbakan hocamızın yolundan yürümeliyiz. Milli görüş camiasını doğruya yakın yanlışlardan, milli görüşü hakkıyla temsil edemeyenlerden kurtarmanın vakti gelmiştir. Artık hayrın kendisinin, işin aslının meydana çıkma vakti gelmiştir. Milli görüşü siyasi alanda hakkıyla temsil etmenin vakti gelmiştir” diye konuştu.

İNCİRLİK ÜSSÜ’NÜ  KAPATACAK!

Fatih Erbakan, “Bu hareket sadece dünya beşten büyüktür diyen değil bu sözün hayata geçirilmesi için projeleri hakkıyla uygulayan İslam Birliği’ni kuran  bir Türkiye’yi hayata geçirmek için yola çıkıyor. Teröre açık destek veren Amerika’ya tepkisini İncirlik Üssü’nü  kapatarak gösteren bir Türkiye için yola çıkıyor. Dış politikada dostunu ve düşmanını bilen, 5 bin TIR dolusu silah gönderip, bütçeden terör örgütlerine pay ayıran Amerika’nın dostumuz ve ortağımız olmadığını bilen bir Türkiye’yi kurmak için yola çıkıyor” dedi.

PARTİ ÇALIŞMASI TEMMUZ’DA BAŞLIYOR

Erbakan, “Yıllardır beklediğimiz partimize ve siyasi çalışmalarımıza seçimler sonrasında temmuz ayı içinde başlayacağız, eylülde büyük kongreyi yapıp 30 Mart 2019 yerel seçimlerinde bu milleti doğruya yakın yanlışlardan kurtarmayı hedefliyoruz.”dedi.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

1 2 3 R 5 6 7 8 9
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim