Misafir
4,5832
3,8826
107.717
159,5071
ÜYE GİRİŞİ

Arınç, özgül ağırlığını geri kazanıyor!

Eski TBMM Başkanı Bülent Arınç’ın, Manisa’da katıldığı sahur programında Milletvekili adayları, parti yöneticileri ve partililer tarafından gördüğü yoğun ilgi, Arınç’ın eski özgül ağırlığını tekrar geri kazanmaya başladığını gösterdi.Arınç, özgül ağırlığını geri kazanıyor!

Eski TBMM Başkanı Bülent Arınç’ın, Manisa’da katıldığı sahur programında Milletvekili adayları, parti yöneticileri ve partililer tarafından gördüğü yoğun ilgi, Arınç’ın eski özgül ağırlığını tekrar geri kazanmaya başladığını gösterdi.

 

 

Başbakan Yardımcısı olduğu dönemde “Benim bir özgül ağırlığım var” cümlesiyle gündem olan Bülent Arınç, FETÖ’cüleri 15 Temmuz tarihine kadar savunmuş, darbe girişiminin ertesi günü yaptığı açıklamada "Silahlı terör örgütünün Fethullahçı olduğunu o gece öğrendim, bana ahmak diyebilirsiniz" şeklinde açıklamada bulunmuştu.

Darbe girişiminden sonra Manisa’da uzun bir süre partililer tarafından ilgi gösterilmeyen Arınç,  önceki gece katıldığı sahur programında eski günlerdeki gibi karşılandı. Milletvekili adaylarından parti yöneticilerine, sivil toplum kuruluşlarına kadar yüzlerce vatandaş, Arınç’la konuşabilmek için adeta yarıştı.


AK Parti Manisa İl Gençlik Kollarının geleneksel hale getirdiği 3. Vefa Sahur programı yaklaşık 4 bin kişinin katılımıyla Bedesten Meydanı’nda gerçekleştirildi. Tasavvuf müziği dinletisi ve semazen gösterisinin ardından başlayan programın açılış konuşmasını yapan AK Parti Manisa İl Gençlik Kolları Başkanı Ender Gök, sahura katılım gösteren tüm Manisalılara teşekkür etti. AK Partili gençler olarak seçim çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini vurgulayan Gök, AK Parti’nin 24 Haziran seçimlerinden de başarıyla çıkacağını ifade etti. Gök’ün ardından konuşan AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli de seçimlere 21 gün kaldığını belirterek, “Kapı kapı dolaşıyoruz. Milletvekili adaylarımız her gün bir yerlerde çalışmalarını sürdürüyorlar. Teşkilat mensuplarımız da vekillerimize eşlik ederek vatandaşlarla buluşuyor. Bazı insanların oluşturmaya çalıştığının aksine gerçekten alanlarda çok müthiş bir karşılama görüyoruz. Bu coşku 24 Haziran’da sandıklara da yansıyacağından şüphemiz yok” dedi. 
İZMİR- MANİSA DOSTLUĞU
“İzmir ile Manisa arasındaki dostluğu ve kardeşliği daha da büyüteceğiz” 
Sözlerine tüm Manisalıları selamlayarak başlayan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, “Öncelikle Ramazan Bayramını hep birlikte idrak edeceğiz ve 24 Haziran tarihinde de ikinci bayramı hep birlikte yaşayacak ve bir kere daha bundan önce 12 seçimde nasıl sonuç alınmışsa 13’üncü seçimde de aynı sonucu hep birlikte yaşayacağız. Manisa ile aramızda zaten bir Sabuncubeli vardı. İnşallah 11 Haziran günü Sabuncubeli tünelini açarak, Evliya Çelebi’nin dediği ‘Korkunç Sabuncubeli’ni de aşıp İzmir ile Manisa arasındaki dostluğu, kardeşliği daha da büyüteceğiz” diye konuştu. 

‘AK PARTİ TÜRKİYE İÇİN BİR ŞANSTIR’

Eski TBMM Başkanı Bülent Arınç, memleketi Manisa’da katıldığı sahur programında yaptığı konuşmada, Türkiye'nin önemli bir seçime gittiğini kaydederek şunları söyledi "Önemli bir seçime gidiyoruz. 24 Haziran’da kısmet olursa hem Cumhurbaşkanlığı hem de milletvekilliği seçimi yapılacak. Adalet ve Kalkınma Partimiz Cumhurbaşkanlığı seçiminde Cumhurbaşkanımızı tekrar aday gösterdi. Allah kısmet ederse, gönülden inanıyoruz ki 24 Haziran’da Sayın Recep Tayyip Erdoğan Türkiye’nin ikinci defa seçilmiş cumhurbaşkanı olarak görevine devam edecek. Bir buçuk sene önceye alınan bu seçimin değeri birkaç misli daha artıyor. Türkiye’nin içinde bulunduğu şartlar, dışarıdaki şartlar Türkiye’de güçlü bir cumhurbaşkanına, güçlü bir parlamentoya ihtiyaç duyduğunu gösteriyor. Biz de adaylarımızı tespit ettik. İnşallah herkes hem merkezde hem seçim bölgesinde büyük bir gayretle hazırlanıyor. Ben de şahsen bütün gayretimle AK Partimizin bu seçimdeki başarısı için çalışıyorum ve çalışacağım. AK Parti, Türkiye için bir şanstır. Bu cumhurbaşkanlığı seçimi Türkiye için bir dönüm noktasıdır. Cumhur ittifakıyla parlamentoda çoğunluğu kazanmış olmak büyük bir önem taşımaktadır. Manisalılar gayret edelim. Daha çok çalışalım. Çok az bir zaman kaldı. Ulaşmadık hiçbir yer, görüşmedik hiçbir komşu ve dostumuz, el sıkmadık hiçbir hemşerimiz kalmasın” 
Program, Kuran-i Kerim tilaveti ve okunan dualar sonrası son buldu. 
Programa, eski TBMM Başkanı Bülent Arınç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, AK Parti Manisa Milletvekilleri Uğur Aydemir, Recai Berber, İsmail Bilen, Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli, MHP İl Başkanı Erkan Öztürk, AK Parti ilçe başkanları, il ve ilçe kadın kolları başkanları, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

1 2 3 R 5 6 7 8 9
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim