Misafir
6,0488
5,3225
219,78
ÜYE GİRİŞİ

Mersinli yine Büyükşehir’e vurgu yaptı

Her fırsatta Büyükşehir Belediyesi’ne ağzına alan Ak Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, partisinin milletvekili aday tanıtım toplantısında, Büyükşehiri neden kaybettiklerini sıraladı ve “Şimdi vakit Türkiye vakti, vakit Manisa vakti diyoruz”ifadesini kullandı.

Ak Parti milletvekili adayları tanıtıldı

Mersinli yine Büyükşehir’e vurgu yaptı

Her fırsatta Büyükşehir Belediyesi’ne ağzına alan Ak Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, partisinin milletvekili aday tanıtım toplantısında, Büyükşehiri neden kaybettiklerini sıraladı ve “Şimdi vakit Türkiye vakti, vakit Manisa vakti diyoruz”ifadesini kullandı.

MUZAFFER KİRT

24 Haziran’da yapılacak 27. Dönem Milletvekili seçimleri kapsamında AK Parti Manisa Milletvekili adayları tanıtıldı. Tarihi Bedesten’de düzenlenen aday tanıtımına AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, İsmail Bilen, milletvekili adayları, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, İl Kadın Kolları Başkanı Aynil Yavaş, İl Gençlik Kolları Başkanı Ender Gök ve partililer katıldı.

VAKİT TÜRKİYE VAKTİDİR

AK Parti’nin hizmetlerinin var gücüyle devam ettiğini vurgulayan AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli,  “Ne mutlu ki Cumhurbaşkanımız ve genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın partisinde siyaset yapıyoruz. Allah’ımıza hamdolsun. İrade, erdem ve cesaretle, birlik beraberlik için vakit Türkiye vaktidir. 14 Ağustos 2001’de genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde partimiz kuruldu. 3 Kasım 2002’de AK Parti girdiği ilk seçimde yüzde 34 ile milletimizin gücüyle iktidara geldi. Ondan önceki yılları zaten siz gayet iyi biliyorsunuz. Sağlık, ulaşım ve eğitim dökülüyordu. Hamdolsun AK Parti iktidarıyla beraber bütün vatandaşlarımızda bir umut başladı. Engelli kardeşlerimiz, yaşlılarımız, gençlerimiz, çocuklarımız toplumun tüm fertleri için umut olan AK Parti’nin hizmetleri var gücüyle devam ediyor”dedi.

‘BİZE BELEDİYEYE MAL OLDU’

Yeni bir dönem, yeni bir süreç yaşadıklarını kaydeden Mersinli, “Parlamenter sistemden, Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine geçiyoruz. Halkımızın teveccühü ile beraber çalışmalarımıza başladık. Sloganımızda olduğu gibi ‘İrade, erdem ve cesaretle birlik, bereket ve bolluk için vakit Türkiye vakti, vakit Manisa vakti diyoruz’ Çok çalışacağız. Hiç kimsenin dışarıda veya içeride söylediklerine bakmayacağız. 2009’da bunu yaşadık. Birileri bir şeyler söyledi, bize belediyeye mal oldu. Olan Manisa’ya oldu. 2014’te de bunu yaşadık. Birileri yine bir şeyler söyledi. 2014’ten sonra yine Manisa’yı kaybettik. 2018 yeni bir sistem, yeni bir seçim. Parlamentomuzu güçlü tutacağız. Bizim 10 tane birbirinden pırıl pırıl milletvekili adayımız var. İnşallah hedefimiz 7 milletvekili. 6 çıkarsa Allah bereket versin diyeceğiz, 7’de bizim olsun istiyoruz. İttifakla beraber bunu başarabiliriz. Manisa’yı kucaklayacak bir liste. Önümüze bakacağız ve başka hiçbir şeye bakmayacağız. AK Parti’yi inşallah 2023’e, 2071 vizyonuna taşıyacağız. Cumhurbaşkanımızı ilk defa uygulanacak olan Cumhurbaşkanlığı sisteminin ilk cumhurbaşkanı yapacağız. Buradan Milliyetçi Hareket Partisi genel başkanına çok teşekkür ediyorum. Büyük Birlik Partisi genel başkanına çok teşekkür ediyorum. Bizim teşkilatımız çok güçlü. İnşallah bu gücü bugüne kadar gösterdik, bundan sonra da gösteririz Allah’ın izniyle” dedi. Mersinli’nin konuşmasının ardından milletvekili adayları sahneye çıkarak toplu fotoğraf çektirdi. Daha sonra adaylar birer konuşma yaptı.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim