Misafir
4,5832
3,8826
107.717
159,5071
ÜYE GİRİŞİ

İYİ Parti adaylarından iddialı tanıtım

İYİ Parti’nin 27. Dönem Manisa Milletvekili adayları kamuoyuna tanıtıldı. Toplantıda adaylar, Manisa’da İYİ Parti bayrağını en üst saflarda dalgalandıracaklarını ve 24 Haziran’da en başarılı sonucu alarak, Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapacaklarını ifade ettiler.

İYİ Parti adaylarından iddialı tanıtım

İYİ Parti’nin 27. Dönem Manisa Milletvekili adayları kamuoyuna tanıtıldı. Toplantıda adaylar, Manisa’da İYİ Parti bayrağını en üst saflarda dalgalandıracaklarını ve 24 Haziran’da en başarılı sonucu alarak, Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapacaklarını ifade ettiler.

ZÜFİ BELLİCİ 

İYİ Parti’nin 27. Dönem Manisa Milletvekili adayları kamuoyuna tanıtıldı. Kültür Sitesi Lale Salonu’nda düzenlenen aday tanıtım toplantısı törenine Yüksek İstişare Kurulu üyesi Mustafa Enöz, GİK üyesi Engin Kabadağ, İl Başkanı Ümit Akdağ, ilçe başkanları, parti yöneticileri, üyeler, vatandaşlar ve milletvekili adayları katıldı. Aday tanıtım toplantısının açılış konuşmasını yapan İYİ Parti Manisa İl Başkanı Ümit Akdağ, “Bu coşkulu aday toplantısı törenine katılan herkese teşekkür ediyorum. Adaylarımızın hepsi bizler için çok kıymetli. Onların da gücüyle Manisa’da İYİ Parti bayrağını en üst saflarda dalgalandıracak ve 24 Haziran’da en başarılı sonucu alacağız. Genel Başkanımız Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapacağız”dedi.

AKKAL İDDİALI

İl Başkanı Ümit Akdağ’ın konuşmasının ardından sözü İYİ Parti Manisa 1. sıra Milletvekili adayı Tamer Akkal aldı. Akkal, “Bizi bu göreve layık gören Genel Başkanımız Meral Akşener’e, Genel Başkan Yardımcılarımıza ve tüm yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Hep birlikte güzel işler başardık, bundan sonra da başarmaya devam edeceğiz. Hem Manisa’da milletvekili sayımızı en üst noktaya çıkaracağız, hem de Genel Başkanımızı Cumhurbaşkanı yapacağız” dedi.

‘SANDIKLARI PATLATMAYA GELİYORUZ’

Aday tanıtım töreninde konuşan 2. sıra milletvekili adayı Gökhan Karaçoban, “Biz Manisa’da 10 milletvekili çıkarsak da Genel Başkanımız Meral Akşener Cumhurbaşkanı olmadığı sürece önemi yok. Bazılarının Türkiye üzerinde oynadığı oyunlar tutmadı. Biz İYİ Parti olarak sandıkları patlatmaya geliyoruz” diye konuştu.

ERYILMAZ İKTİDARA YÜKLENDİ

İYİ Parti Manisa 3. sıra milletvekili adayı Hasan Eryılmaz ise, “16 yıldır ülkeyi tek başına yöneten iktidar, galiba bir 16 yıl daha ülkeyi yönetme imkanı bulsa; milletimizin ve ülkemizin sorunlarına rağmen ‘hala iktidar olamadım’, ‘her şey ben olmalıyım, milletvekili nedir, millet nedir ki?’ bakış açısıyla, demokrasiden uzak tavırlarıyla Türkiye Cumhuriyeti devletini uçuruma götürmekte ısrar edecektir” dedi. Diğer adayların konuşmaları ve fotoğraf çekiminin ardından aday tanıtım toplantısı sona erdi.

İYİ PARTİ MANİSA ADAYLARI

İYİ Parti’nin Manisa Milletvekili adayları şöyle, “Tamer Akkal, Gökhan Karaçoban, Hasan Eryılmaz, Aslı Öz, Şahap Yaralı, Kadir Cenk Özatıcı, Serkan Adıgüzel, Ömer Geriter, Selcen Şekercioğlu, Ahmet Kağan Avcı”

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

1 2 3 R 5 6 7 8 9
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim