Misafir
4,5832
3,8826
107.717
159,5071
ÜYE GİRİŞİ

Gençlik Spor’a 5 milyon TL’lik yeni idari bina

Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü idari binasının bu yıl içerisinde tamamen yıkılıp, yepyeni bir binaya kavuşturulması planlanıyor.

 

GHSİM’E

MODERN BİNA

 

Gençlik Spor’a

5 milyon TL’lik yeni bina

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Manisa’da uzun yıllardan bu yana hizmet veren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü idari binası artık yepyeni bir hale bürünecek. Manisa 19 Mayıs Stadyumu’nun yanında yer alan idari bina, bu yıl içerisinde tamamen yıkılacak ve bulunduğu alana yepyeni bir tesis inşa edilecek. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk’ün Manisa’ya modern bir binanın kazandırılması için girişimlere başladığı öğrenildi.

SPOR TOTO’DAN DESTEK SÖZÜ ALINDI

Yaklaşık 5 milyon TL’ye mal olması beklenen yeni idari bina için Spor Toto Teşkilat Başkanlığı’ndan destek sözü alındığı kaydedildi. Önümüzdeki aylarda yıkım çalışmalarının başlatılması beklenirken, il müdürlüğü idari bina personelinin geçici bir yere taşınacağı öğrenildi. 55 yıllık bir geçmişi olan binanın oldukça yıprandığı kaydedilirken, yeni binanın proje çiziminin yapıldığı, bu yıl içerisinde inşaat çalışmalarının gerçekleşmesi hedefleniyor.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

1 2 3 R 5 6 7 8 9
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim