Misafir
6,0694
5,3378
219,73
ÜYE GİRİŞİ

Manisaspor'da Asım feshetti!

Grandmedical Manisaspor’da flaş bir gelişme yaşandı. Takımın en çok süre alan yerli oyuncusu Asım Hamzaçebi, alacaklarının ödenmediği gerekçesiyle sözleşmesini tek taraflı feshetti.

 

ASIM FESHETTİ!..

 

MANİSASPOR’DA

ASIM ŞOKU!

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Yeni sezon öncesinde kongreye gitmeye hazırlanan ve 7 futbolcusunun sözleşmesi sona eren Grandmedical Manisaspor’da sözleşmesi devam eden oyunculardan Asım Hamzaçebi, flaş bir hamle yaparak, takımdan ayrıldı.

GELECEK VAAT EDEN GENÇ OYUNCUYU BİLE TUTAMADILAR

Sözleşmesi asgari ücret üzerinden olan genç futbolcu, sezon başından bu yana alacaklarını alamadığını öne sürerek, tek taraflı fesih işlemi gerçekleştirdi. Yönetimin, Asım’ı tutmak için somut bir hamle yapamadığı öğrenildi. Serbest kalan Asım’ın kendisine gelen teklifleri değerlendirmeye aldığı kaydedildi.

YABANCILAR VE TECRÜBELİLERDEN SONRA SIRA GENÇLERE GELDİ

Manisaspor’da son kongreden bu yana ayrılıkların ardı arkası kesilmiyor. Maddi sorunlara çare bulamayan mevcut yönetim, yabancılar ve tecrübelileri takımda tutamadıktan sonra takımı tamamen zoraki olarak gençleştirmişti. Ancak altyapıdan yetişen Asım’ın da ayrılmasıyla birlikte genç oyuncuların da ayrılık süreci başlamış oldu. Takımda satılması beklenen isimlerden biri olan ve en çok süre alan oyuncuların başında gelen Asım Hamzaçebi’nin sözleşmesi 2019 yılına kadar devam ediyordu.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim