Misafir
6,0488
5,3225
219,78
ÜYE GİRİŞİ

Birey’den muhteşem mezuniyet

Manisa’nın en seçkin okullarından Özel Birey Temel Lisesi öğrencileri muhteşem kep töreniyle unutamayacakları bir mezuniyet coşkusu yaşadı.

Birey’den  muhteşem mezuniyet

Manisa’nın en seçkin okullarından Özel Birey Temel Lisesi öğrencileri muhteşem kep töreniyle unutamayacakları bir mezuniyet coşkusu yaşadı.

HÜLYA KILINÇ

Manisa’nın en başarılı eğitim kurumlarından Özel Birey Temel Lisesi, öğrencilerini mezun etmenin gururunu yaşadı. Şehzadeler Belediyesi Bedesten Salonu’nda düzenlenen kep töreninde öğrencilerin sevincine veliler de ortak oldu.

‘HAYATA DA HAZIRLAMAYA ÇALIŞTIK’

Birey Temel Lisesi Müdürü Ömer Kayalar, törende yaptığı konuşmada Manisa’da yıllardır kalite odaklı eğitim hizmeti verdiklerini ve başarılı bir yılı geride bıraktıklarını belirterek,“Değerli öğretmenlerim 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı Birey Temel Lisesi mezuniyet kep törenimize hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Sevgili gençler, hepinizin okula ilk geldiği günü hatırlıyorum. Heyecanınızı, korkularınızı an be an hatırlıyorum. Bizler sizleri eğitim öğretimin dışında hayata da hazırlamaya çalıştık.

‘EN ÖNEMLİ REHBERİNİZ KİŞİLİĞİNİZ OLACAK’

Bugüne kadar ailenizden ve bizlerden öğrendikleriniz sizlere rehberlik edecektir. En önemli rehberiniz ise karakteriniz ve kişiliğiniz olacaktır. Kendinize, hayata dair hedefler belirleyin ve bu hedeflerinize koşar adımlarla gidiniz. Bizler bugün olduğu gibi her zaman yanınızda olacağız. Unutulmamak ve unutmamak dileği ile Allaha emanet olun”diye konuştu.

Konuşmaların ardından dereceye giren öğrenciler plaketle ödüllendirildi. Mezuniyet belgelerini alan öğrenciler tören sonunda keplerini havaya fırlattı.

 

 

 

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim