Misafir
6,8276
6,1045
250,86
ÜYE GİRİŞİ

Aday Adayı Akar’dan Manisa’ya havaalanı

AK Parti Manisa Milletvekili aday adayı Ömer Akar, Manisa'nın bir havaalanına ihtiyacı olduğunu vurgulayarak, "Manisa’mıza havaalanı hayalim var. Akhisar ve Saruhanlı kısmı ortak nokta. Yeni çevre yolu ile birlikte bu bölgeye yapılacak bir havaalanı oldukça mantıklı olacaktır" dedi.

Aday Adayı Akar’dan Manisa’ya havaalanı

AK Parti Manisa Milletvekili aday adayı Ömer Akar, Manisa'nın bir havaalanına ihtiyacı olduğunu vurgulayarak, "Manisa’mıza havaalanı hayalim var. Akhisar ve Saruhanlı kısmı ortak nokta. Yeni çevre yolu ile birlikte bu bölgeye yapılacak bir havaalanı oldukça mantıklı olacaktır" dedi. 


AK Parti'li milletvekili aday adayı Ömer Akar, uzun süredir üzerinde çalışma yaptığı projesinin detaylarını kamuoyuyla paylaştı. Manisalıların havaalanı için İzmir'e gitmek zorunda kalmaması gerektiğini anlatan Akar, Manisa'ya havaalanı yapılması noktasında çalışma yapmaya başladığını söyledi. Akar, "Manisa’mız sanayi şehri, tarım şehri, maden şehri, kültür şehri. Manisa’mız şehzadeler şehri. Manisa’mızda neden havaalanı olmasın? Manisa’mızın nüfusu yaklaşık 1.5 milyon civarında. Şehir kabuğunu kırmış. Manisa’mız ihracat şehri. Şehrimize gelen ihracatçı ve yatırımcılar için havaalanı çok büyük bir artı olabilir. Manisa’mız tarım şehri ve tarım sektöründeki yatırımcılarımız Manisa’ya akın akın gelmeli. Manisa’mız kültür şehri, turizm şehri. Bugün 1 saatlik bir yolculukla Van’a ulaşabiliyorsa insanlar, Manisa‘ya neden ulaşamasın”dedi. 

‘HAVAALANI OLDUKÇA MANTIKLI’
Manisa’nın 17 ilçesiyle geniş bir alana yayıldığına vurgu yapan Ömer Akar, “Benim şehrimin 17 ilçesindeki kardeşlerim, Demirci, Sarıgöl’deki kardeşim neden 3 saat önceden havaalanı yollarına düşsün, benim şehrime gelen yatırımcı turist ve ihracatçı iş adamlarımız neden İzmir’in trafiğine takılsınlar, Manisa’mız neden yavru şehir olsun? İşte bunun için Manisa’mıza havaalanı hayalim var. Akhisar ve Saruhanlı kısmı ortak nokta. Yeni çevre yolu ile birlikte bu bölgeye yapılacak bir havaalanı oldukça mantıklı olacaktır. Bu bölgeye yapılacak havaalanı Manisa merkeze 10 dakika, Turgutlu’ya 10 dakika, Kırkağaç, Soma’ya 15 dakika, Gölmarmara 15 dakika, Gördes ve Demirci’ye 30 dakika, Alaşehir, Salihli, Gölmarmara’ya 30 dakika mesafede olacak. Manisa’mızda yeni iş kapıları açılacak. Böylece Manisa güçlenecek, Türkiye güçlenecek” diye konuştu.İHA
 

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim