Misafir
6,1222
5,3679
223,56
ÜYE GİRİŞİ

28 yıllık başkana rakip çıkmadı!

Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin(MESOB) 28 yıllık başkanı Hasan Geriter, yarın yapılacak olan genel kurulda seçime tek liste ile gidiyor.

28 yıllık başkana rakip çıkmadı!

Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin(MESOB) 28 yıllık başkanı Hasan Geriter, yarın yapılacak olan genel kurulda seçime tek liste ile gidiyor.

ZÜLFİ BELLİCİ

Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) seçime gidiyor. 93 odanın ve yaklaşık 48 bin esnaf ve sanatkarın bulunduğu MESOB 27. Olağan Genel Kurulu 6 Mayıs 2018 Pazar günü saat 11.00’da Anemon Hotel’de yapılacak. 681 üye oy kullanacak.

İLK KEZ TEK LİSTEYLE SEÇİME GİRECEK

28 yıldır başkanlık görevini yürüten ve aynı zamanda Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Hasan Geriter, seçime tek listeyle girecek. Böylece Geriter ilk defa bir seçime tek listeyle girmiş olacak. Geçtiğimiz günlerde Manisa’daki oda başkanlarının desteği alan MESOB Başkanı Hasan Geriter, 6 Mayıs’ta yapılacak olan genel kurula bütün esnaf ve sanatkarı davet etti.  Geriter, “Sizleri 6 Mayıs'ta yapacağımız genel kurulumuza bekliyorum. Aynı huzur, aynı birliktelik, esnaf ve sanatkara güç verecek bir fırsatla karşı karşıyayız. Bu fırsatları iyi değerlendirmek zorundayız. Bu genel kurul bizim şahsımızın değil, 50 bin esnafı temsil eden sizlerin genel kuruludur. Aynı heyecan ve aynı şevkle beraber olarak coşkulu bir şekilde davet ediyorum. Eğer bu birlikteliği korursak daha farklı sorunların üstesinden gelebilme gücüne sahip oluruz” dedi.

93 ODANIN 18’İNDE BAŞKAN DEĞİŞTİ

1 Ocak-31 Mart tarihleri arasında MESOB’a bağlı 93 oda seçim yapılırken, 18 oda başkanı görevi devretmişti. Türkiye'deki Lokantacılar Odaları arasında ilk kez kadın başkan Akhisar Lokantacılar Odası Başkanı Pınar Güney seçilirken, Turgutlu Berberler ve Kuaförler Odası’nda da başkanlığa Pınar Akbaş seçilmişti.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim