Misafir
6,1222
5,3679
223,56
ÜYE GİRİŞİ

Hedef yüzde 58’le zafer

AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, Türkiye genelinde ve Manisa’da en az yüzde 58 oy alacaklarını ifade ederek hedeflerinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı tekrar Cumhurbaşkanı yapmak olduğunu ifade etti.

 

Hedef yüzde 58’le zafer

AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, Türkiye genelinde ve Manisa’da en az yüzde 58 oy alacaklarını ifade ederek hedeflerinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı tekrar Cumhurbaşkanı yapmak olduğunu ifade etti.

 

Seçimlere hazır olduklarını kaydeden Özdağ Türkiye genelinde ve Manisa’da en az yüzde 58 oy alacaklarını ifade ederek hedeflerinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı tekrar Cumhurbaşkanı yapmak olduğunu kaydetti.

Seçim bölgesi Manisa’da bir dizi programlara katılan AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ 24 Haziran erken seçimlerinde kazananın millet iradesi ve demokrasi olacağını söyledi. Güne Radyo Hiraş’ın canlı yayın konuğu olarak başlayan Özdağ sırasıyla MÜSİAD Manisa Şubesi İstişare toplantısına katıldı. Çim Hokeyinde il birincisi olan Vakıfbank Türkbirliği Ortaokulu takımını ve değerli öğretmenlerini tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Vakıfbank Türkbirliği Ortaokulunda öğrenim gören engelli öğrencilerden Zeynep Tüzün’e, Taytanlı İlhan İlkokulunda öğrenim gören engelli öğrencilerden Musa Karayılan’a akülü aracını teslim etti. Yunusemre İlçe Kadın Kolları Başkanı Ebru Kaplan’a ve yönetim kurulu üyelerine tebrik ziyaretinde de bulundu.

GÜNDE 400 TELEFON GÖRÜŞMESİ

Genel seçimlerde çoğunlukla yaşadığı toplumu bilen, halkını tanıyan, onları en iyi şekilde temsil edebilecek, temiz, güvenilir kişilerin siyasi yarışın içinde olacağını kaydeden Özdağ, “Ben bugüne kadar kirli işlere girmedim, temiz kaldım, ülkeme ve Manisa’ya değer katan her işi severek yaptım. Günde 200 ile 400 arasında telefon görüşmesi yapıyorum. Daha çok Manisalı hemşerilerimin taleplerini almışım, onların sorunlarını gidermek için çalışmışım, ilgili bakanlarımız ve müsteşarlarımızla bağlantıya geçerek çözümler bulmuşum. Bu çalışmalarımın hepsi kayıtlıdır, belgelidir. Her işi takip ediyorum, sorun çözülene kadar peşini bırakmıyorum. Yapılmayan işleri mutlaka tamamlatıyorum. Hangi yatırımcı geldiyse yardım ettim, tüm siyasi görüşlerden vatandaşımızın işini gördüm, mezhep, din, ırk, kültür ayrımı hiç bir zaman yapmadım. Manisa’ya bir çivi çakanın yanında durdum” dedi.HABER MERKEZİ

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim