Misafir
6,641
5,9182
253,95
ÜYE GİRİŞİ

Futbolda Yunusemre bilmecesi

Yunusemre Belediyespor’un BAL’dan düşmesiyle yeni sezonda haksız rekabet olacağını düşünen Süper Amatör Lig takımları oldukça tedirgin.

 

Futbolda Yunusemre bilmecesi

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Tarihinde ilk kez mücadele ettiği Bölgesel Amatör Lig’de 1 sezonluk maceranın ardından tekrar Süper Amatör Lig’e düşen Yunusemre Belediyespor’un, 2018-2019 sezonunda lige katılıp katılmayacağı belirsizliğini koruyor. Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, bu sezonki başarısızlığın ardından a takım düzeyinde yarışmama seçeneğini masaya koyarken, Süper Amatör Lig’de gelecek yıl şampiyonluk hesapları yapan takımlar da Yunusemre’nin lige katılmasının haksız rekabet doğuracağını düşünüyor. Amatör kulüp yöneticileri, Yunusemre ile rakip olmak istemediklerini, bu sorunun geçmiş yıllarda büyük tartışmaları ve olayları beraberinde getirdiğinin altını çizerken, Mavi-Beyazlılar’ın yarışmacı arenadan çekilip, tıpkı Şehzadeler Belediyesi gibi hareket edip, kendilerine yardım etmesini umut ediyor.

ÇERÇİ’NİN VERECEĞİ KARAR BEKLENİYOR

Haziran ayındaki Manisaspor kongresinde tamamen Manisaspor’a yönelmesi konusunda yakın çevresinden baskılar alan Çerçi’nin, Manisaspor ve Yunusumre Belediyespor ile ilgili vereceği karar, Manisa futbolunu yakından ilgilendiriyor. Çerçi’nin önümüzdeki günlerde vereceği karar, gelecek sezon Süper Amatör Lig’de şampiyonluk hayalleri kuran yerel takımların planlarını doğrudan etkileyecek.

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim