Misafir
6,1222
5,3679
223,56
ÜYE GİRİŞİ

“YETER CANIMIZA TAK ETTİ!”

Özgür Özel, partisinin Cumhurbaşkanı adayı olarak adı geçen Abdullah Gül'le ilgili yaptığı açıklamada “Yeter canımıza tak etti!”dedi.

CHP’li Özel’in Gül isyanı

“YETER CANIMIZA TAK ETTİ!”

 

Özgür Özel, partisinin Cumhurbaşkanı adayı olarak adı geçen Abdullah Gül'le ilgili yaptığı açıklamada “Yeter  canımıza tak etti!”dedi.

 

 

CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, CHP’nin de yer alacağı ittifakın çatı adayı olacağı öne sürülen Abdullah Gül için, “CHP’nin gündeminde Abdullah Gül diye bir isim olmadı, şimdi de yok, olmayacak da” dedi. Son günlerde medyada 11’inci cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün muhalefetin ortak adayı olabileceği yönünde kulis haberler yer alıyor. Bunun için İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in cumhurbaşkanlığı adaylığından çekilmeye ikna edilmeye çalışılacağı öne sürülüyor.

İYİ Parti lideri, bir kez daha 100 bin imzayla aday olacağını açıklarken, Gül’ün ortak aday olması için çekilmeyeceğini de vurgulamış, parti yönetimi de bu kararı teyit etmişti. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ise erken seçim için, “Biz geniş bir ittifakı, geniş bir birlikteliği sağlamak zorundayız” demişti.

ÖZEL TWİTTER’DAN AÇIKLAMA YAPTI

Twitter hesabından bir açıklama yapan CHP’li Özgür Özel, “YETER… Bu kadar spekülasyon canımıza tak etti. Bütün amaç bizim içimizde bir tartışma yaratıp moralimizi düşürmek CHP’nin gündeminde Abdullah Gül diye bir isim olmadı, şimdi de yok, olmayacak ta” diye yazdı. HABER MERKEZİ

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim