Misafir
6,0694
5,3378
219,73
ÜYE GİRİŞİ

Kapalı üstgeçit CHP sayesinde açıldı

CHP Yunusemre İlçe Başkanı Serdar Bozyaka ve yönetim kurulu üyelerinin geçtiğimiz günlerde dikkat çekerek gündem oluşturduğu 5 aydır kullanıma kapalı üstgeçit Karayolları tarafından onarılarak kullanıla açıldı.

Kapalı üstgeçit CHP sayesinde açıldı

 

CHP Yunusemre İlçe Başkanı Serdar Bozyaka ve yönetim kurulu üyelerinin geçtiğimiz günlerde dikkat çekerek gündem oluşturduğu 5 aydır kullanıma kapalı üstgeçit Karayolları tarafından onarılarak kullanıla açıldı. 

 

 

CHP Yunusemre İlçe Başkanı Serdar Bozyaka ve yönetim kurulu üyelerinin  Muradiye’deki 5 aydır kapalı olan üstgeçit sorununun gündeme getirerek tehlikeye dikkat çekmelerinin ardından, üstgeçit Karayollarının onarımı ile tekrar kullanıma açıldı.

YAYA GÜVENLİĞİ TEHLİKEDE

Kullanıma açılan üstgeçitin önünde açıklama yapan CHP Yunusemre İlçe Başkanı Serdar Bozyaka, 29 Kasım’da damperi açık unutulan tırın üstgeçite çarpmasıyla üstgeçitin hasar gördüğünü ve yaklaşık 5 ay kullanılamadığını belirterek“1 Mart tarihinde yine bu noktada bir basın açıklaması yapmıştık. Yetkililere, Kaymakam’a, Karayolları Genel Müdürlüğü’ne seslendik. Üstgeçitin aylardır onarılmadığını ve kullanıma kapalı olduğu için; yayaların, can güvenliğini tehlike atarak sürat yolundan karşıya tellerden atlayarak geçtiklerini bildirmiştik. Muradiye ve Karaali’yi birbirine bağlayan bir üstgeçit bu. Burada işçiler, öğrenciler, birçok farklı kesimden insanlar yaşıyor. 4 üniversite öğrencimizi burada yaşanan bir kaza sonucu yitirdik ne yazık ki. Bu çocuklar biz Manisalılara, belediyelerimize, kaymakamımıza emanet.”dedi.

‘TEK ÇIKIŞ HALKIN İKTİDARIDIR’

Karayolları Genel Müdürlüğü ve işçilerine teşekkür eden Bozyaka şöyle devam etti “Cumhuriyet Halk Partisi; muhalefet partisi iken bile halkın problemlerini çözüyor, iş yapıyor, çözüm üretiyor. Tüm bunlar iktidar olduğumuzda, bizleri ne kadar güzel bir Türkiye’nin beklediğinin önizlemesidir. Vatandaşlarımız tüm bunları düşünsün ve 24 Haziran’da öyle oy versinler. İki gündür Muradiye’de yaşayan vatandaşlarımızdan teşekkür telefonları alıyoruz. Muradiyeli vatandaşlar CHP belediyesini özlüyorlar, CHP’nin hizmet anlayışını özlüyorlar. Çünkü Cumhuriyet Halk Partisi’nin hizmet anlayışının temelinde binalar ve rant yok; sadece ve sadece insan var. İnsanlarımızın can güvenliği var, halkımızın dertleri var, ihtiyaçları ve beklentileri var. O yüzden Türkiye’nin önündeki tek çıkış Cumhuriyet Halk Partisi iktidarıdır, halkın iktidarıdır. Önce kendi insanıyla barışık, sonra da dünya barışını savunan, gelir adaletini  sağlayabilecek, ülkenin kaynaklarını vatandaşlarımızın ihtiyaçları için kullanabilecek yegâne siyasi anlayış Cumhuriyet Halk Partisi’dir. Umut ediyoruz ki bugün Muradiye’de çabalarımız sonucunda onarılan üst geçit gibi; Muradiye’nin yıkılan okulu ile ilgili, Muradiye kabristanının hâli ile ilgili ve ilettiğimiz tüm sorunlar ile ilgili belediye ve hükümet aynı duyarlılığı gösterir. 25.000 vatandaşın yaşadığı böyle devasa bir mahalle hak ettiği hizmete kavuşur. Muradiyeli vatandaşların ve diğer tüm mahallelerdeki vatandaşlarımızın taleplerinin takipçisi olmaya devam edeceğiz.”HABER MERKEZİ

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim