Misafir
6,0488
5,3225
219,78
ÜYE GİRİŞİ

E Che Pizza’dan muhteşem açılış

İş adamı Ali Sümer’in işletmeciliğini yaptığı E Che Pizza Güzelyurt Mahallesi Bankalar Caddesindeki yerinde siyaset ve iş dünyasının yoğun katılımıyla açıldı. Davetlilere Pozitif Bando Orkestrası eşliğinde müzik ziyafeti verildi.

İtalyan Mutfak Şefi Fabrizio Lorenzini Manisalılara gerçek pizzayı tattıracak

E Che Pizza’dan muhteşem açılış

İş adamı Ali Sümer’in işletmeciliğini yaptığı E Che Pizza Güzelyurt Mahallesi Bankalar Caddesindeki yerinde  siyaset ve iş dünyasının yoğun katılımıyla açıldı. Davetlilere  Pozitif Bando Orkestrası eşliğinde müzik ziyafeti verildi.

MUZAFFER KİRT

Manisa’nın tanınmış iş adamlarından Ali Sümer Manisa’da bir ilki gerçekleştirdi. Sümer’in işletmeciliğini yaptığı E Che Pizza Güzelyurt Mahallesi Bankalar Caddesindeki yerinde siyaset ve iş dünyasının yoğun katılımıyla açıldı.

Ali Sümer Manisa da ilk kez odun ateşinde elde açma  Roma pizzasıyla çok farklı bir lezzet sunacaklarını  belirterek, odun ateşinde ince elde açılmış organik domates soslu, yüzde 100 dana etinden döner ve kavurmalı, salamlı, sucuklu ve mantarlı 30 çeşit pizza çeşitleri  ile Manisalılara işte şimdi pizza yedim dedirteceklerini ve bu konuda oldukça iddialı olduklarını söyledi. 

MUTFAK ŞEFİ İTALYA’DAN GELDİ

İşletme için maddi ve manevi olarak hiçbir yükten kaçmadıklarına vurgu yapan Sümer şunları söyledi “Fırınımızı ve denetim şefimiz Fabrizio Lorenzini’yi İtalya’dan özel olarak getirdik. Konusunda eğitimli usta ve personelimiz  yaklaşık 60 kişiyi ağırlayabileceğimiz özel konsepte sahip yerimiz ile Manisalı ve misafirlerini gönül rahatlığı ile ağırlayabilecekleri farklı pizza seçenek tatlarıyla son derece memnun kalacaklarının garantisini veriyoruz.”

ORGANİK ÜRÜNLER KULLANILIYOR

Ürünlerinde suda manda mazzarella özel bir peynir kullandıklarını belirten Sümer, ne kadar yenirse yensin, pizzalarında mideye oturmayan rahatsızlık vermeyen mayası düşük organik ürünler kullandıklarını özellikle belirtti. Müşterilerine başlangıç menüsü olarak üzerine sarımsaklı ürünlerden oluşan kızarmış ekmek vereceklerini söyleyen Ali Sümer, İtalyan salatası, İtalyan dondurması Kahve çeşitleri ve soğuk meşrubatlardan oluşan zengin ve kaliteli seçeneklerle memnuniyeti ön planda tutacaklarını ifade etti.

 

BÖLGEDEKİ EKSİĞİ KAPATTILAR

Bankalar Caddesi’ni tercih etmelerindeki sebebin, bölgedeki eksikliği görmelerinden ve buna cevap vermelerinden kaynaklandığını belirten Sümer “Manisalıları ve misafirlerini en iyi şekilde ağırlarken ilk etapta Güzelyurt Mahallesi, Uncubozköy, küçük sanayi sitesi, orta ölçekli ve organize sanayi bölgesine paket servislerimiz de olacak. İşte şimdi pizza yedim dedirtmek için biz buradayız bekleriz”diye konuştu.

 

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim