Misafir
6,0681
5,3397
219,58
ÜYE GİRİŞİ

Ergün’den Manisaspor eski yöneticilerine dava

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa BBSK’nın şampiyonluk kutlamalarında sosyal medyada kendisine hakaret edildiği iddiasıyla, Manisaspor eski yöneticilerinden Bilge Balcı ile Gencay Esendağ hakkında suç duyurusunda bulundu.

 

ŞAMPİYONLUK YARGIDA!

 

Ergün’den

Manisaspor

eski yöneticilerine dava

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

TFF 3. Lig 1. Grup’ta mutlu sona ulaşan Manisa Büyükşehir Belediyespor’un, Manisaspor’un küme düştüğü gün, şehirde şampiyonluk turu atması, Manisasporlu taraftarların yoğun tepkilerine neden olmuştu. Sosyal medyada, “Manisaspor yok olmasın” etiketi ile yapılan kutlamaya tepkilerini dile getiren bazı taraftarlara eski yöneticilerden Bilge Balcı ve Gencay Esendağ da destek vermişti.

ERGÜN ESKİ YÖNETİCİLERDEN ŞİKAYETÇİ OLDU

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisaspor eski yöneticilerinden Bilge Balcı ile Gencay Esendağ hakkında, kendisine hakaret edildiği iddiasıyla suç duyurusunda bulundu. Balcı ve Esendağ, Barbaros Karakolu’na giderek, şikayet ile ilgili ifade verdi.

KARAKOL ÖNÜNDE SELFİE ÇEKTİLER

İki eski yönetici, Barbaros Karakolu’nda ifade verdikten sonra selfie çekerek, “Bizi korkutup sindiremezsin, seninle hesaplaşacağımız güne az kaldı” twitini attı. Balcı ve Esendağ’ın, söz konusu iddialara ilişkin, önümüzdeki günlerde basın açıklaması yapmayı planladığı kaydedildi.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim