Misafir
6,8189
6,0817
251,47
ÜYE GİRİŞİ

Fatih Vefik’ten süper bayram

Horon teptiler!

Fatih Vefik’ten süper bayram

Fatih Vefik Kitapçıgil İlkokulu öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı gösterilerinde birbirinden güzel şovlara imza attı.

 

MUSTAFA TATLI

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, tüm dünyada olduğu gibi Fatih Vefik Kitapçıgil İlkokulu’nda da coşkuyla kutlandı. Yoğun katılıma sahne olan ve birbirinden güzel gösterilerin yapıldığı kutlamalarda, ana sınıfı öğrencilerinin horon, kolbastı, gemiciler rondu, 1. Sınıf öğrencilerinin kafkas halk oyunu ve zeybek gösterileri, Özel Eğitim Sınıfı öğrencilerinin zeybek ve halk oyunu gösterileri, 2. Sınıf öğrencilerinin kurdele dansı gösterisi, velilerden büyük alkış aldı. Öğrenciler, günlerdir hazırlandıkları gösterilerden tam not alırken, giydikleri rengarenk kıyafetlerle de süper bir kutlamaya imza attılar. Okul müdürü Reşat Akyüz, törende yaptığı konuşmada, tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı’nı kutlarken, gösterilerde emeği geçen öğretmenlere ve velilere de teşekkür etti.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim