Misafir
6,5181
5,7674
245,88
ÜYE GİRİŞİ

İlk yılda fiyasko!..

Yunusemre Belediyespor’un kalıcı olmak hedefiyle çıktığı Bölgesel Amatör Lig macerası sadece 1 sezon sürdü.

 

Harcanan paraların

karşılığı gelmedi…

İLK YILDA

FİYASKO!

 

 

YUNUSEMRE

GELDİĞİ GİBİ GİTTİ!..

 

MUSTAFA TATLI

Geçen sezon Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’e tarihinde ilk kez yükselme başarısını gösteren Yunusemre Belediyespor, Play-Out maçında karşılaştığı Salihli Belediyespor’a uzatma dakikalarında yediği golle 1-0 mağlup olarak büyük şok yaşadı. Güçlü kadrosuna rağmen rakibine elenerek, önümüzdeki sezon da BAL Ligi’nde mücadele etme şansını kaybeden Mavi-Beyazlılar, ilk sezonunda büyük fiyaskoya imza attı.

4 HOCA DEĞİŞTİRDİ, HEDEFİNE ULAŞAMADI

Belediye Başkanı Mehmet Çerçi’nin desteğine rağmen sezon başından bu yana aradığı istikrarı bir türlü yakalayamayan ve 4 hoca değiştiren Yunusemre Belediyespor, izlediği yanlış transfer politikası, yaptığı stratejik hatalarla BAL Ligi biletini kaptırdı. Bu sezon 1 milyon TL civarında harcama yaptığı iddia edilen Mavi-Beyazlılar, Manisa merkezdeki futbolseverlere sadece 1 sezon BAL Ligi heyecanını yaşatabildi. Bu ligde uzun yıllar kalıcı olmayı hedefleyen ve bu hedef doğrultusunda tesisleşme çalışmaları yapan Yunusemre Belediyespor, beklentileri karşılayamazken, büyük hayal kırıklığına neden oldu. Yönetimin bu büyük başarısızlık karşısındaki tavrı merakla bekleniyor.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim