Misafir
6,5181
5,7674
245,88
ÜYE GİRİŞİ

Tarzan delik deşik

Manisaspor, yanlış planlamalar sonucunda tarihinin en utanç dolu mağlubiyetlerini almaya devam ediyor.

 

Tarzan delik deşik

 

MUSTAFA TATLI

Maddi sorunlarını aşamayan ve U19 ve U21 ağırlıklı kadrosuyla ülkenin en üst seviye ikinci liginde mücadele eden Grandmedical Manisaspor, konuk ettiği Büyükşehir Belediye Erzurumspor’a 6-1 mağlup olarak, ikinci devrede oynadığı 14 maçta 12’nci mağlubiyetini aldı. Siyah-Beyazlılar, yediği 70 golle, 86 gol yiyen Gaziantepspor’un ardından ligin en çok gol yiyen ikinci takımı konumunda.

İKİNCİ YARIDA 14 MAÇTA TAM 43 GOL YEDİK

İlk devrede 17 maçta kalesinde 27 gol gören Manisaspor, ikinci devrede oynadığı 14 maçta 43 gol gördü. Bu gollerin 22’sini ise son 4 maçta kalesinde gören Siyah-Beyazlılar, ligdeki en farklı yenilgilerini Elazığspor (8-1), Gazişehir Gaziantep (0-6), BB Erzurumspor (1-6)  maçları ile aldı. Aradan yıllar geçse de bu mağlubiyetlerin yarattığı utanç, hiçbir zaman unutulmayacak.

AVERAJINI DÜZELTMEK İSTEYENLER İÇİN İDEAL RAKİP OLDUK

Kalan üç haftada Altınordu (D), Ankaragücü (İ) ve Balıkesirspor (D) maçlarıyla sezonu noktalayacak olan Siyah-Beyazlılar, kelimenin tam anlamıyla averaj takımı haline geldi. Sezon başından bu yana yapılan yönetimsel hatalar, devre arası transfer döneminde tahtayı açtıramamak, 18 Şubat’taki kongreden sonra yapılan yanlış planlama, kulübün vizyonunu her geçen gün daha da aşağıya çekti.

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim