Misafir
6,0407
5,3315
227,09
ÜYE GİRİŞİ

Vali Ecemiş Salonu’nda çatı skandalı!..

Soma Vali Muzaffer Ecemiş Spor Salonu’nda 2 yıldan bu yana spor faaliyetleri yapılamıyor. Dev salonun hâli içler acısı.

 

Spor salonu,

alkoliklerin

tinercilerin

yuvası oldu!

 

Vali Ecemiş Salonu’nda çatı skandalı!..

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Soma’nın en büyük spor salonu olan Vali Muzaffer Ecemiş Spor Salonu’nda yaklaşık iki yıldan bu yana spor faaliyetleri durdurulmuş durumda. Adeta kaderine terk edilmiş vaziyette olan salon, alkoliklerin, tinercilerin mekânı haline geldi.

900 BİN TL HARCANDI AMA…

Salondaki faaliyetlerin durmasının ardında skandal iddialar yatıyor. Yaklaşık 3 yıl önce bakım ve onarımı için 900 bin TL’ye ihaleye çıkarılan salonun tadilatı esnasında, uzay çatı ayarının kırıldığı ileri sürüldü. Salonla ilgili Celal Bayar Üniversitesi’nin yaptığı incelemede, “kullanılamaz” raporu verdiği ileri sürüldü.

575 BİN TL DAHA HARCANACAK!

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün zararın kimden kaynaklandığı ile ilgili tespit davasının açılması için Spor Bakanlığı’na yazı yazdığı öğrenilirken, çatının tadilatı ve bakım onarımı için 575 bin TL’lik harcamanın daha yapılmasının gündemde olduğu kaydedildi. Konuyla ilgili Vali Mustafa Hakan Güvençer’in komisyon kurduğu, Manisa milletvekillerinin de Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ile temasta olduğu öğrenildi. Bakanlığın, ortaya çıkan zararla ilgili dava sürecini başlattığı, en kısa süre içerisinde tadilatla ilgili adımı atacağı ileri sürülüyor.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim