Misafir
6,0412
5,329
226,83
ÜYE GİRİŞİ

Erbil’in itirazı reddedildi!

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Adnan Erbil’in hafta sonunda gerçekleştirilen seçimlerin ardından Yunusemre İlçe Seçim Kurulu’na yapmış olduğu itiraz reddedildi.

Erbil’in itirazı reddedildi!

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Adnan Erbil’in hafta sonunda gerçekleştirilen seçimlerin ardından Yunusemre İlçe Seçim Kurulu’na yapmış olduğu itiraz reddedildi. 
 

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası’nın geçtiğimiz Cumartesi günü yapılan organ seçimlerini kura ile kazanarak Meclise girmeyi başaran Adnan Erbil, bazı üyelerin oy kullanma yeterliliğine sahip olmadığını ve oda personeliyle ilgili yönlendirme yapıldığını iddia etmiş, Yunusemre İlçe Seçim Kurulu’na seçimin iptal edilmesi talebinde bulunmuştu.

DELİL VE GEREKÇEDEN YOKSUN!

Erbil’in itirazını değerlendiren Yunusemre İlçe Seçim Kurulu şu kararı verdi: 09.04.2018 tarih ve bila sayılı Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Erbil’e ait seçmen listelerinde kayıtlı olmaması gereken seçmenler ile delil ve gerekçeden yoksun olan seçimin iptaline ilişkin süresinde yapılmayan itirazın reddine karar veridi. HABER MERKEZİ
 

 

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim