Misafir
6,5181
5,7674
245,88
ÜYE GİRİŞİ

Şirketleşme adımı: Manisaspor FK

Şirketleşme çalışmalarını hızla sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyespor’un düşündüğü isimler arasında bu da var!

 

MANİSASPOR FK

 

Manisa Büyükşehir Belediyespor, yeni sezonda kulübün adını Manisa Spor Futbol Kulübü yapıp, renklerini de Siyah-Beyaz yapmaya hazırlanıyor.

 

Taraftarları

heyecanlandıracak

hareketler bunlar!

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

TFF 3. Lig 1’inci Grup’ta açık ara farkla şampiyonluğunu ilan eden Manisa Büyükşehir Belediyespor, 2018-2019 sezonunda Spor Toto 2. Lig’de mücadele edecek. Bu ligde de şampiyon olmanın hesaplarını yapan Büyükşehir, yeni sezon öncesinde şirketleşmeye giderek, adını, rengini, logosunu değiştirip, yepyeni bir kimliğe bürünecek. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, kulüp başkanı Mevlüt Aktan ve yönetim kurulu üyeleri, halkın benimseyeceği bir şirketleşme adımına imza atmanın hazırlığı içerisinde.

ADI MANİSA SPOR FK, RENKLER SİYAH-BEYAZ!

Profesyonel bir şirketle anlaşan Manisa Büyükşehir Belediyespor, bu konuyla ilgili oldukça hummalı bir çalışma içerisinde. Yönetim, kulübün adını Manisa Spor Futbol Kulübü yapıp, ana renklerini de Siyah-Beyaz yapmaya hazırlanıyor. Ancak renk konusunda 1931 yılında kurulan Manisa Sakaryaspor’un renklerinde yer alan Yeşil’in de olması gündemde. Siyah-Beyaz’ın yanına Yeşil mi? Sarı mı? Kırmızı mı? Yoksa başka bir renk mi? Bu henüz tam olarak netleşmiş değil.

LOGODA TARZAN AHMET BEDEVİ

Yönetimin düşündüğü logolar arasında da Manisa Tarzanı Ahmet Bedevi’nin olması gündemde. Sadece Tarzan değil, Manisa’nın tüm tarihi değerlerini kapsayan bir logo için her şey masaya yatırılıp, yoğun bir şekilde değerlendiriliyor.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim