Misafir
6,051
5,3258
213,62
ÜYE GİRİŞİ

Şirketleşme adımı: Manisaspor FK

Şirketleşme çalışmalarını hızla sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyespor’un düşündüğü isimler arasında bu da var!

 

MANİSASPOR FK

 

Manisa Büyükşehir Belediyespor, yeni sezonda kulübün adını Manisa Spor Futbol Kulübü yapıp, renklerini de Siyah-Beyaz yapmaya hazırlanıyor.

 

Taraftarları

heyecanlandıracak

hareketler bunlar!

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

TFF 3. Lig 1’inci Grup’ta açık ara farkla şampiyonluğunu ilan eden Manisa Büyükşehir Belediyespor, 2018-2019 sezonunda Spor Toto 2. Lig’de mücadele edecek. Bu ligde de şampiyon olmanın hesaplarını yapan Büyükşehir, yeni sezon öncesinde şirketleşmeye giderek, adını, rengini, logosunu değiştirip, yepyeni bir kimliğe bürünecek. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, kulüp başkanı Mevlüt Aktan ve yönetim kurulu üyeleri, halkın benimseyeceği bir şirketleşme adımına imza atmanın hazırlığı içerisinde.

ADI MANİSA SPOR FK, RENKLER SİYAH-BEYAZ!

Profesyonel bir şirketle anlaşan Manisa Büyükşehir Belediyespor, bu konuyla ilgili oldukça hummalı bir çalışma içerisinde. Yönetim, kulübün adını Manisa Spor Futbol Kulübü yapıp, ana renklerini de Siyah-Beyaz yapmaya hazırlanıyor. Ancak renk konusunda 1931 yılında kurulan Manisa Sakaryaspor’un renklerinde yer alan Yeşil’in de olması gündemde. Siyah-Beyaz’ın yanına Yeşil mi? Sarı mı? Kırmızı mı? Yoksa başka bir renk mi? Bu henüz tam olarak netleşmiş değil.

LOGODA TARZAN AHMET BEDEVİ

Yönetimin düşündüğü logolar arasında da Manisa Tarzanı Ahmet Bedevi’nin olması gündemde. Sadece Tarzan değil, Manisa’nın tüm tarihi değerlerini kapsayan bir logo için her şey masaya yatırılıp, yoğun bir şekilde değerlendiriliyor.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim