Misafir
6,5181
5,7674
245,88
ÜYE GİRİŞİ

Şoförler Odasına Karaağaç da aday

Şoförler ve Otomobilciler Odası’na bir aday daha çıktı. 25 yıldır başkanlık yapan mevcut başkan Yusuf Enli ile başkanvekili olarak görev yaptıktan sonra istifa eden Salih Karaağaç, adaylığını resmen açıkladı


Şoförler Odasına Karaağaç da aday
Şoförler ve Otomobilciler Odası’na bir aday daha çıktı. 25 yıldır başkanlık yapan mevcut başkan Yusuf Enli ile başkanvekili olarak görev yaptıktan sonra istifa eden Salih Karaağaç, adaylığını resmen açıkladı
MUZAFFER KİRT
Manisa’da yaklaşık 2 bin üyesi bulunan Şoförler ve Otomobilciler Odası, 25 Mart 2018 Pazar günü seçime gidiyor. 25 yıldır başkanlık yapan mevcut başkan Yusuf Enli ile başkanvekili olarak görev yaptıktan sonra istifa eden Salih Karaağaç, adaylığını resmen açıkladı. 25 Mart Pazar günü Saray Düğün Salonunda yapılacak olan seçimde 1920 delege yeni başkanı seçmek için oy kullanacak.
Manisa Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan Adayı Salih Karaağaç, Taylan Plaza’da şoför esnafıyla bir araya geldi. Etkinliğe Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bahattin Akyüz, Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Halil Kırlı, Manisa Elektronik Teknisyenleri Odası Başkanı Mehmet Üzen, Elektrik Teknisyenleri Odası Başkanı Adem Yüküm, Motorlu Taşıyıcılar ve Tamirciler Odası Başkanı Ahmet Ülke, Marangozlar Odası Başkanı Zeki Apak, Bakkallar Odası Başkanı Saffet Taşkıncan, 155 Nolu Şehir İçi Denetimli Manisa Özel Halk Otobüsleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatif Başkanı Erdoğan Akatmacı da katıldı.
BAŞKAN İSTİFASINI İSTEDİ!
 “Ben değil biz olmak için” bu yola çıktıklarını ifade eden Karaağaç, düzenlenen kahvaltıya katılan herkese teşekkür etti. 1985 yılında odanın kayıtlı üyesi olduğunu dile getiren Karaağaç, “1985 yılından beri odanın faal üyesiyim. 1999 yılında yapılan oda seçimlerinde yönetim kurulu üyesi olarak göreve geldim. 2010 yılında yapılan yine oda seçimlerinde yönetim kurulunda başkanvekili olarak görev yaptım. 2016 yılının Ağustos ayında odamızda yapmış olduğumuz toplantıda sayın başkanımızın isteği doğrultusunda siz değerli esnafımın daha seçimlere iki yıl kalmasına rağmen belirli yerlerde benim adaylığım düşünüldüğü için benim istifa etmemi istedi. Bende dedim ki kendisine ben bir suç işlemedim. Benim adaylığımı esnaf arkadaşlarımız istiyorsa bundan gurur ve onur duyman gerekir. Çünkü 18 yıl ben başkanımla beraber siz değerli esnafıma elimden geldikçe hizmet etmeye çalıştım. Dedim ki bundan onur duyacağı, gurur duyacağına benim başkanvekilliğimden istifa etmemi istiyorsun. Beni bu yönetim kurulu başkanvekili seçti. Hiçbir suç işlemedim. Tek suçum esnaflar arasında benim başkan adaylığım konuşulmuşsa bunu da değerli esnaflarımın takdirlerine bırakıyorum. Yönetimi kurulu beni nasıl başkan seçtiyse yönetim kurulu beni de görevden alsın dedim. Yönetim kurul toplantısında gündeme geldi. Beni nasıl başkanvekilliğine getirdilerse, aynı şekilde yetkilerine kullanarak başkanvekilliğinden istifa ettirdiler. Buna da saygı duyuyorum. 29 Eylül 2017 tarihinde oda yönetim kurulundan istifa ettim. 12 Ekim 2017 tarihinde yaptığım açıklamayla adaylığımı açıkladım” diye konuştu.
Adaylığın açıkladıktan sonra şoför esnafını ziyaret ettiğini, sorunlarını, taleplerini dinlediğini kaydeden Karaağaç,  sorunların çözümü için şoför esnafını 25 Mart’ta yapılacak olan genel kurula davet etti. Karaağaç, başkan olarak hizmet etmek istediğini belirtti.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim