Misafir
6,5181
5,7674
245,88
ÜYE GİRİŞİ

Manisaspor kara listede!..

Ve en sonunda olan oldu… Dünya futbolunun patronu FIFA, borçlarını ödemeyen Manisaspor’u kara listesine aldı.

 

KARA LİSTEDEYİZ!

 

FIFA’nın gözü

Manisaspor’un

üzerinde!

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Maddi krizi bir türlü aşamayan ve her geçen durumu kötüye giden Grandmedical Manisaspor, en sonunda FIFA’nın kara listesine girdi. Dünya futbolunun patronu, uzun süredir borçlarını ödeyemeyen Siyah-Beyazlılar’ı da bu listeye dahil etti. Bundan böyle Manisaspor ile ilgili en ufak bir şikayette cezalar hemen uygulanacak.

2018-2019 SEZONUNDA BÜYÜK CEZALAR YOLDA

Zaten 6 milyon civarında transfer yasağı bulunan Manisaspor’u yeni sezonda puan silme cezaları da bekliyor. Bilindiği gibi Sportif Direktör Ufuk Dündar, Manisaspor’un minimum 12 puan silme cezası ile karşı karşıya olduğunu açıklamıştı. Eğer önlem alınamazsa, Tarzan’ın maksimum 24 puan silme tehlikesinin yanı sıra FIFA’dan transfer yasağı cezasının alma tehlikesi de gündemde.

İŞTE MANİSASPOR’U BEKLEYEN CEZALAR;

1-750 bin euro’luk Simpson dosyası: eksi 6 puan

2-750 bin euro Iwanski dosyası: eksi 6 puan

70 bin euro Harry Novillo-Melbourne City’ye bonservis bedeli. Eksi 3 puan talebi FIFA’ya gitti. Dava, haziran temmuz sonuna kadar bitecek.

25 bin euro Rad kulübü-Perovic’in kiralama bedeli 25 bin euro…  Eksi 3 puan talebi FIFA’ya gitti.

25 bin euro Portekiz futbol federasyonu-Makukula yetiştiricilik borcu. 3 puan silme talebi FIFA’ya gitti. Bir sonraki talep küme düşürülme olacak.

Ulusal lisans kriterlerinin yerine getirilememesinden olası eksi 3 puan.

Dimov da alacakları nedeniyle dava açtı, anlaşma olmazsa FIFA kaynaklı transfer yasağı verilebilir.

2017-208 sezonunda eksi 6 puan cezası veren Makukula’dan da anlaşma olmazsa bu sezon da küme düşürülme talebi gelebilir…

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim