Misafir
6,5181
5,7674
245,88
ÜYE GİRİŞİ

Babam sağ olsun!

Manisaspor’da İlkay Gül’ün ardından Bayram Büstaç da baba parasıyla profesyonelliğe adım attı.

 

Babam sağ olsun!

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Grandmedical Manisaspor’da baba parasıyla profesyonel genç oyunculara yenisi eklendi. Şehrin duyarsızlığı nedeniyle büyük maddi krizde olan Siyah-Beyazlı ekipte, Gazişehir Gaziantep maçı öncesinde 4 yıllık sözleşmeye imza atarak profesyonel olan Bayram Büstaç’ın, 2 bin 800 TL’lik profesyonellik parasını, babasının ödediği öne sürüldü. 19 yaşındaki sağ kanat oyuncusu, son dakika işlemleriyle Gazişehir kadrosuna dahil edildi ve 90 dakika forma giydi.

İLKAY DA AYNI ŞEKİLDE PROFESYONEL OLMUŞTU

Takımın defans oyuncusu İlkay Gül de aynı şekilde yaşanan maddi kriz nedeniyle baba parasıyla profesyonelliğe adım atmıştı. İstifa eden Manisaspor eski teknik direktörü Taner Taşkın, düzenlediği basın toplantısında bu olayı spor kamuoyu ile paylaşmıştı. Manisaspor’da son günlerde yaşanan profesyonel olma hikayeleri, adeta, “Babam sağ olsun” dedirtiyor.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim