Misafir
6,1091
5,3695
214,84
ÜYE GİRİŞİ

Manisaspor'un umudu TFF

Başkan Gökay Budak, İstanbul yollarına düşerken, kaynak noktasında Türkiye Futbol Federasyonu’nda bir dizi hamlelerde bulunuyor.

 

UMUDUMUZ TFF

 

MUSTAFA TATLI

Grandmedical Manisaspor’da maddi krize artık “dur” denmek isteniyor. Kulübün borçları her geçen had safhaya ulaşırken, personel de maaşlarını henüz almış değil. Bu soruna çözüm yolları arayan Başkan Gökay Budak, İstanbul’a giderken, Türkiye Futbol Federasyonu’nda bir dizi temaslarda bulunuyor.

DEMİRÖREN İLE GÖRÜŞECEK

İki gündür İstanbul’da hamlelerde bulunan Başkan Budak’ın, 1. Lig isim sponsorluğu nedeniyle Manisaspor’a gelmesi olası para ile ilgili görüşmeler yaptığı, geçmiş yönetime dava ile ilgili de evrakları tamamlamaya çalıştığı kaydedildi. Budak’ın, bugün Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ile buluşup, kulübün sorunlarının çözümü ile ilgili görüşmelerde bulunacağı öğrenildi. Budak’ın bu temaslarından olumlu sonuç çıkmasını bekleyen personelin ise gözü yollarda. Aylardır maaş alamayan ve adeta perişan vaziyette olan kulüp personeli, Budak’tan gelecek müjdeyi bekliyor.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim