Misafir
6,5181
5,7674
245,88
ÜYE GİRİŞİ

Bir an önce çözün bu işi

Eski Garaj Yeni Proje’ye başlanılamamasının sebebinin Perşembe pazarının taşınamaması olarak gösterilince, gözler pazar yeri yetkisini elinde bulunduran Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’e çevrildi.

Eski Garaj Yeni Proje’ye başlanılamamasının sebebinin Perşembe pazarının taşınamaması olarak gösterilince, gözler pazar yeri yetkisini elinde bulunduran Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’e çevrildi.

‘PAZAR’A TAKILMASI İLGİNÇ BULUNDU!

Manisa’nın en büyük projesi Eski Garaj Yeni Proje, ihalenin ardından 4,5 ay geçmesine rağmen kazma vurulmadı. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, bölgede kurulan Perşembe pazarının taşınamamasından dolayı inşaata başlanamadığını, bu sürecin uzaması durumunda da inşaata başlanılamayacağının altını çizdi. Pazar yeri yetkisini elinde bulunduran Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ise, belirlenen yerlere Ulaşım Dairesi Başkanlığı’nın uygun görüş vermesi gerektiğini belirterek, yer konusunda engel olmayacaklarını, görüş bildirilmesi durumunda sorunun çözülebileceğini ifade etti.   Projenin gündeme gelmesi, otogarın yıkılmasının üzerinden 2 yıl, ihalenin üzerinden ise 4,5 ay geçti. 319 milyon liraya ihale edilen ve böylesine yüksek bütçeli bir projenin sorunları 2 yıldan beri halledilmesi gerekirken, ‘Pazar’ gibi bir detaya takılması ilginç bulundu.  

 

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim