Misafir
5,9653
5,2752
224,71
ÜYE GİRİŞİ

Vali sokağın nabzını tutuyor

Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, sadece şehri yönetmiyor aynı zamanda halkın nabzını da tutuyor. Hafta sonu hem yatırımları inceledi, hem öğrenciler ve sporcularla bir araya geldi, halkoyunları müsabakalarını izledi, mahallelerde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek istek öneri ve şikayetlerini dinledi.

Vali sokağın nabzını tutuyor

Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, sadece şehri yönetmiyor aynı zamanda halkın nabzını da tutuyor. Hafta sonu hem yatırımları inceledi, hem öğrenciler ve sporcularla bir araya geldi, halkoyunları müsabakalarını izledi, mahallelerde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek istek öneri ve şikayetlerini dinledi.

 

Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer hafta sonunu yoğun program ile geçirdi. Vali Güvençer, yatırımları inceledi, öğrenciler ve sporcularla biraraya geldi, halkoyunları müsabakalarını izledi, mahallelerde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek istek öneri ve şikâyetlerini dinledi.

Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk’ün eşlik ettiği Vali Güvençer, ilk olarak Atatürk Spor Salonunda Şehit Fatih Kalu Kız İmam Hatip Lisesi öğrencileri ile kahvaltıda buluştu. Vali Güvençer, daha sonra Atatürk Spor Salonunda düzenlenen Okullararası Halkoyunları Grup Müsabakalarını izleyerek başarılı ekiplere madalyalarını taktı. Yener Kahyalar Judo Salonunda antrenman yapan judo takımını da ziyaret eden Vali Güvençer, sporculara şampiyonluğu hedeflemelerini, bunun için disiplinli ve çok çalışmaları gerektiğini söyledi.

MAHALLE SAKİNLERİNİN SORUNLARINI DİNLEDİ

Atatürk Spor Salonu yakınında vatandaşlarla biraraya gelen Vali Güvençer burada vatandaşlarla çay içip sohbet etti. Vali Güvençer, daha sonra Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk ile birlikte Kazım Karabekir Mahallesine giderek Hz. İbrahim Camisi inşaatında incelemelerde bulundu. Kuba Camisini ziyaretinin ardından çevredeki esnafa ‘hayırlı işler’ dileyen Vali Güvençer, mahalle sakinlerinin sorunlarını da dinledi. Kendisinin etrafını saran çocuklara top hediye eden Vali Güvençer, bir süre çocuklarla top oynadı. Çocuklarla yakından ilgilenen ve sevgi gösteren Vali Güvençer, çikolata ve şeker ikram ederek çocukları sevindirdi.

ÇOCUK VE GENÇLERLE SOHBET ETTİ

Vali Güvençer, Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Şehzadeler Gençlik Merkezini de ziyaret ederek burada karikatür eğitimi alan 7-11 yaş arası çocuklar ve drama eğitimi alan çocuklar ve gençlerle sohbet etti.

Programının sonunda Gediz ve Barbaros Mahallelerinde esnaf ve mahalle sakinlerini ziyaret eden Vali Güvençer, 2 ayrı kahvehanede vatandaşlarla biraraya gelerek çay içip istek ve önerilerini dinledi.  Vali Güvençer’in ziyaret ettiği mahallelerdeki vatandaşlar, Vali Güvençer’in mahallelerine gelerek kendilerini ziyaret etmesi, sorunlarını dinlemesi ve çocuklarını sevindirmesinden duydukları memnuniyeti ifade ederek kendisine teşekkür ettiler.BASIN MERKEZİ

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim